Teras ve Balkon Dekorasyonu İçin 12 Farklı Fikir

Teras ve balkon dekorasyonu için 20 farklı fikir olarak hazırladığımız bu güzel yazımızda siz de yaz yaklaşırken hemen elinizi kolunuzu sıvayıp bahçe ve teras dizaynına başlayabilirsiniz. Artık soğuk havaları geride bırakırken yazın sıcak etkileri ülkemizi sarmaya başladı. Balkon dekorasyonu olarak özellikle çay içilebilen bir alanın olması oldukça önemli iken teras dekorasyonu için daha geniş alan olduğu için hayal gücümüzü sınırlandırmadan yepyeni tasarımları yapabiliriz.

2017 balkon ve teras dekorasyonu için özellikle keyifle evinizin bu alanını kullanabilmeniz için sizlere farklı fikirler sunuyoruz. Siz de burada ki farklı dizaynlardan yola çıkarak yepyeni dekoratif balkon modelleri yaratabilirsiniz. Evinizi istediğiniz renk ve desende süsleyebilir ve harika tasarımları bir araya getirerek düzenleme yapabilirsiniz.

Teras dekoru için siz de yerlere atacağınız dekoratif yastıkları ve minderleri kullanabilirsiniz. Balkon mobilya modelleri arasında farklı ürünleri ister mağazadan bulabilirsiniz isterseniz kendin yap fikirleri içerisinden kendiniz bu fikirleri hayata geçirebilirsiniz.

Balkon dekoru için tavsiyeler isimli yazımıza siz de tıklayarak daha önce sizlere tavsiye ettiğimiz örnekleri de inceleyebilirsiniz.

Benim balkonum çok dar ne yapabilirim? diyorsanız bunun içinde sizlere önerdiğimiz dar balkonlar için dekorasyon yazımıza giderek fikir alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kibrit Çöpünden Ev Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde kibrit çöpü ev modeli, Kibrit çöpünden ev ve Kibritten ev yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir