Son Moda Salon Dekorasyonu

Evinizin salon kısmını dekore etmeniz için farklı ve çeşitli fikirlere ihtiyacınız vardır. Bir evi düşündüğümüzde en çok kullanılan ve ortak alan olan salonlar ailelerin bir araya geldikleri oturma alanıdır. 2017 moda salon dekorasyonu fikirleri konusunda sizlere yardımcı olarak fikirlerinizden faydalanmanız için çeşitli salon dekorasyon örneklerini sizlere sunmak istiyoruz.

Öncelikle salon dekorasyonu yaparken salonun tavanı asma tavan şeklinde dizayn edilebilir. Zemin döşemesinde, mobilya seçimlerinde ve diğer perde, halı gibi detaylarda bir uyum içerisinde olmalıdır. Mobilya renkleri ve halı gibi detayların renk olarak uyum sağlaması ve bir bütün oluşturması gerekmektedir.

Canlı renkleri sevenler salon dekorasyon modellerinde mobilya renkleri olarak hardal, sarı, yeşil, mavi renk tonlarını kullanabilirsiniz. Aşırı uç renkleri bir arada kullanmak istiyorsanız sizin için önerdiğimiz aşağıdaki galeriden bazı salon dekorasyon fikirlerini deneyebilirsiniz.

Son moda salon dekorasyonu için tercih edilen modeller arasında cıvıl cıvıl tonlardaki seçimler bulunmakta. Salonun aydınlatma ışıkları da ortamın daha çok ön plana çıkması için önemlidir. Zengin bir görünüm sağlayan led aydınlatma ile ortamın her köşesini farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. 3 boyutlu duvar kağıtlarını duvar dekorasyonunda kullanarak ortama farklı bir spor hava katabilirsiniz. İsterseniz evinizde ki kişi sayısına göre her köşeyi kişiye özel dizayn ederek farklı fikirleri bir uyum içerisinde aynı odada birleştirebilirsiniz.
Salona derinlik katan 3 boyutlu duvar kağıtları seçeneklerinden en beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Size özel hazırladığımız salon dekorasyon dizaynı için aşağıdaki renkli galerimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir