Şıklığın Adresi: 2018 Enza Home Oturma Grubu Modelleri

Enza Home oturma grubu modelleri ile siz de birbirinden farklı tasarımları bu yazımızda görebilirsiniz. 2018 Enza Home oturma grupları ile siz de kullanmaktan sıkıldığınız mobilyaları değiştirebilir ya da evinizi yepyeni tasarımlar ile döşeyebilirsiniz.

Türkiye’de mobilyalar ortalama 8 yılda bir değiştiriliyor. Bu nedenle siz de satın aldığınız mobilyanın sağlam olması, dayanıklı olması ve güvenilir bir markadan olmasına dikkat etmelisiniz. Rahatlıkla muhatap bulabileceğiniz Enza home mobilyaları ile en doğru kararı verebilirsiniz.

Özel Koleksiyon Enza Home Gravity Koltuk Takımı

Enza Home 2018 Gravity koltuk takımı
Enza Home 2018 Gravity koltuk takımı

Enza Home markasının özel koleksiyonu olan bu şahane koltuk takımı hem dolgun hem de yumuşaktır. Geniş oturma alanı bulunan 4’lü koltuk seçeneği ile siz de lüks kumaşa sahip bu ürüne sahip olabilirsiniz. Kırlent uygulamaları farklı desenlerde tasarlanmıştır. Kaliteli üretim tekniği sayesinde 2, 3 ve 4’lü koltukların orta kısmında destek ayak yoktur. İstediğiniz parçayı seçerek siz de kendi oturma grubunuzu oluşturabilirsiniz.

Enza Home Konforlu Oturma Grupları

Geniş sandıklı Enza Home Doris oturma grubu
Geniş sandıklı Enza Home Doris oturma grubu

Odanızın şekline ve boyutlarına göre istediğiniz mobilya seçimini yapabilir ve ister küçük salonlarda isterseniz büyük salonlarda bu harika oturma gruplarını kullanabilirsiniz. İkili, üçlü ve tekli koltuklardan meydana gelen Enza Home salon takımları arasından siz de seçiminizi yapabilirsiniz.

Enza Home Lupo köşe takımı
Enza Home Lupo köşe takımı

Enza Home Köşe Koltuk Takımları İçin Yazıya Tıklayın!

Enza Home köşe takımları ile siz de yepyeni bir salona ne dersiniz?

 

Şık ve Zarif Enza Home Oturma Grubu

Enza Home 2018 Ponte oturma grubu
Enza Home 2018 Ponte oturma grubu

Ponte oturma grubu modeli kol yanlarında yer alan çizgisel desenleri ve sırt minderlerinde ki şıklık pratik bir kullanım sağlamaktadır. Yatak olabilmesi için Zero-Wall mekanizması kullanılmıştır. Oldukça kolay bir şekilde yatak haline gelir ve ayrıca sandık özelliği ile depolama alanı sunar.

Koltuk Seçiminde Kumaş Türü

Aria koltuk takımı Enza Home 2018
Aria koltuk takımı Enza Home 2018

Modelini beğendiğiniz oturma grupları için siz de kumaş türünü doğru olarak seçim yaparak kumaşı hem lekelerden koruyabilir hem de silindiğinde hemen yok olmasını sağlayabilirsiniz. Kumaş türü olarak koton, keten, süet, şönil vb. seçimler yapabilirsiniz. Deri koltuk modellerini de ayrıca değerlendirebilirsiniz. Suni deri döşemeli koltuklar temizliği çok daha kolay olduğu için tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2018 En Yeni Kaşmir Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2018 kaşmir halı, halı modelleri ve kaşmir halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir