Reklam ve Sponsorluk

Reklam ve sponsorluk hizmetleri sağladığımız hobidekorasyon.com adresinde sizde ürün ve markalarınızı tanıtabilirsiniz. Marka ve ürünlerin daha büyük kitlelere ulaşabilmesi için en uygun fiyatlara reklam ve sponsorluk hizmetleri sunmaktayız. Sitemiz kaliteli içerikler barındırmaktadır ve kesinlikle kopya içerik yoktur. Reklam tanıtımlarınızı kaliteli internet sitemizde yayınlayarak binlerce kullanıcıya ulaşabilir ve seo açısından büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

Aktif takipçi kitlemiz sayesinde ürünleriniz geniş kitlelere yayılır ve tanıtımınız başarılı bir şekilde gerçekleşir. İnternet sitemize her gün yazarlar tarafından düzenli olarak konular eklenmektedir. Siz de bizi takip ederek hem bilgi edinebilir hem de düzenli konu girişini görebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

– Etik kurallara aykırı olan, yetişkin siteleri, lisanssız program kullanan ve paylaşan siteler, mp3 yükle paylaş gibi işlemler yapan ve yasa dışı olan tüm sitelere kesinlikle reklam ve tanıtım hizmeti verilmez.

– Kurallara uyan web siteleri için reklam anlaşması yapıldıktan sonra site içeriğinde yukarıda belirttiğimiz gibi etik kurallara uymayan ve yasa dışı içerikler kullanılırsa ya da değiştirilirse hobidekorasyon.com reklam hizmetlerini durdurma yetkisine sahiptir. Reklamınız silinir ve para iadesi yapılmaz.

– Herhangi bir nedenle hobidekorasyon.com internet sitemiz server gibi sebeplerden dolayı bir süre yayında olmazsa meydana gelen sorun giderildikten sonra kalan reklam süresi tekrardan aktif hale getirilerek reklamınız yayınlanır. Kesinlikle mağdur olmazsınız.

– Reklam tanıtım hizmetleri konusunda anlaşma sağlandıktan ve ödeme yapıldıktan sonra reklamınız yayına alınır. Yayına alınan reklamların iptal işlemi yapılamaz. Reklam hizmetleri konusunda anlaşılan süre boyunca reklamınız yayında kalarak hizmet sağlanır.

– Reklam hizmetleri konusunda karşılıklı anlaşma yapıldıktan ve ödeme koşulları kabul edildikten sonra yaptığınız ödeme kontrol edilir ve aynı gün içerisinde reklamınız yayına alınır. Hobi dekorasyon reklam yayına girdikten itibaren reklam için anlaşılan süreyi başlatır.

Reklam ve tanıtım için farklı istek ve önerileriniz varsa ya da sormak istediğiniz sorular için bize [email protected] adresinden mail gönderebilirsiniz.