Örgü Yuvarlak Lif Örnekleri – Tığ İşi Oval Lif Modelleri

Örgü yuvarlak lif örnekleri sayesinde genç kızların çeyizlerine bu güzel örnekleri yapabilir ve en yeni tasarımları siz de tek tek galerimizden görebilirsiniz. Yuvarlak lif örnekleri ile hazırladığımız bu özel yazımıza en güzel örnekleri siz takipçilerimiz için araştırıp ekliyorum. Yuvarlak modelli lifler arasında çiçekli motifler, lahana modelli lif çeşitleri, düz örgülü lifler gibi farklı modeller göze çarpmaktadır.

Lif örgü modelleri içerisinde yer alan farklı modelleri kendiniz kısa zamanda örerek yapabilirsiniz. Aslında örgüye ilk başlayanlar dahi önce havlu kenarı gibi oyaları yapmakta daha sonra lif örnekleri yaparak bu örgü işini pekiştirmektedir. Kısa zamanda çeyizlerin favorisi olan örgü yuvarlak lif modelleri ile siz de fark yaratabilirsiniz.

Lif modelleri konusunda daha önceki yazımızı inceleyebilir ve harika örnekleri galerimizden bulabilirsiniz.

Örgü yuvarlak lif örnekleri yaparken tığ işi daha çok tercih edilmektedir. Daha önceden kasnak gibi materyaller kullanılırken şimdilerde tığ işi lif örnekleri ile harikalar ortaya çıkarılmaktadır. Siz de bu güzel örneklerden yola çıkarak farklı motifler ile lif örnekleri yuvarlak şekilde tasarlayarak yapabilirsiniz.

Şimdiden kolay gelsin hanımlar…

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri - Moda Örgü El İşi Çantalar başlıklı makalemizde çanta örnekleri, el işi çanta modelleri ve örgü çanta örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
lif modelleri 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir