Örgü Lif Modelleri

Örgü lif modelleri ile siz de tığ işi ya da şiş ile banyo için gerekli olan lif örneklerini istediğiniz renk ve desenlerde yapabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarına ilk olarak örgü modelleri öğretilirken kolay örgü lif modelleri ördürülerek bu beceriyi kazanması sağlanmaktadır. Örgü hem psikolojik olarak insanı rahatlatmakta hem de bir şeyler üretmenin hazzı ile yaptığınız her örgüyü kullanırken bir kez daha mutlu olmaktadır.

Tığ işi lif modelleri içerisinde en yeni modelleri arıyorsanız özellikle elbise lif modelleri bir dönem oldukça kullanışlı idi. Şimdilerde ise iki tarafından tutulabilen örgü el işi lif takımları moda olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de banyolarda liften vazgeçemeyenlerden iseniz mutlaka bu örnekleri incelemelisiniz.

Lif örnekleri arasında her renkten ip kullanılmıştır. Üzerinde ki desenler ya da figürler ise farklı farklı iplerden yapılarak örgü modeli daha güzel hale getirilmiştir. Şiş işi lif örnekleri arasında da yine en güzel tasarımlar ve renkler yer almaktadır.

2017 örgü lif modelleri ile banyo dekorasyonu konusunda farklılık yaratabilir sevdiklerinize hediyelik olarak lif yapımı öğrenerek örgüler yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ahşap Palet Parçaları İle Duvar Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde ahşap palet duvar dekoru, duvar dekorasyonu ve eskitilmiş ahşap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir