Küçük Salon Dekorasyonu

Salon dekorasyonu tüm ailenin neredeyse tüm günlerini geçirdiği ortak bir alan olduğu için bu kısımın tasarımı da bir hayli önemli olmaktadır. Özellikle de küçük salon dekorasyonu için her bölüm doğru eşyalar ile döşenerek odanın hem sıcak hem de geniş gözükebilmesi sağlanmalıdır. Salonda eşya olarak salon takımları, tv ünitesi, sehpalar ve farklı mobilyalar küçük salonunuz için ideal olacaktır. Ayrıca küçük salon dekoru için mobilyalar ve diğer eşyalar mümkün mertebe küçük tercih edilmeli. Bu sayede salon daha ferah görünecektir.

Küçük salon dekorasyon modelleri için yanlış seçimlerden bazıları ise salonda çok fazla gereksiz eşya kullanılması, süs eşyaları ve çiçek gibi aksesuarların fazla bir şekilde kullanılmasıdır. Eğer salonunuz 17 metrekareden küçük ise süs eşyalarından uzak durarak mobilyalarda doğru tercihler yapılmalıdır. Koltuk takımı seçenekleri arasında genellikle köşe koltuk takımı uygun olmaktadır. Televizyon için ünite yerine bir televizyon sehpası kullanabilirsiniz. Puf koltuklar kenarlarda ve duvarlara direk monte edilen raflı dekorasyon parçaları olabilir.

Sizin için birbirinden farklı ve güzel küçük salon dekorasyonu örneklerini galerimizde sunuyoruz. Bu modelleri siz de evinizin düzenine göre kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lüks Oturma Odası Modelleri başlıklı makalemizde lüks mobilya modelleri, lüks oturma grupları ve lüks oturma odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir