İlginç Salon Dekorasyonu Fikirleri

Salon dekorasyonunda ilginç tasarımları kullanmak isteyenler yeni ve ilginç fikirleri dekoratif salon uygulamalarında tercih edebilirler. Duvar dekorasyonu ilginç fikirler arayanlar duvar kağıtları yerine ilginç tasarımlara sahip dekoratif uygulamaları duvarında kullanabilir. Siz de salonunuzda duvarlarda ki renklerden, duvar kağıtlarından, zemin döşemesinden, halıdan ya da diğer eşyalarınızdan sıkıldıysanız size önerdiğimiz ilginç salon dekorasyonu fikirleri ile yeni baştan bir oda yaratabilirsiniz.

İlginç Dekorasyon İçin Öneriler

Sizler için özel olarak hazırlanan galeri de en farklı ve en ilginç modern salon örneklerini sizlere sunuyoruz.

Salon dekorasyonu duvar kağıdı seçiminde 3 boyutlu duvar kağıtları hem duvar dekorasyonu için hem de zemin dekorasyona için kullanılarak odaya derinlik ve bir boyut getirmektedir.

İkinci olarak mobilyaları kullanırken salon ilginç dekorasyon için açık renklerin kullanımı farklılık yaratacaktır. Eğer salonunuz büyük değilse o halde köşe koltuk takımlarını kullanarak ferah bir ortama merhaba diyebilirsiniz. Galerimizde sizler için salon dekorasyonundan oluşan bir çok örneği de sunuyoruz.

Avize ya da ışıklandırma sisteminde ise abartıdan çok sadeliği tercih ederek ilginç tasarımlara imza atabilirsiniz. Hem elektrik tasarrufu hem de loş bir ortam için led aydınlatmadan yararlanabilirsiniz.

Süs eşyaları ve aksesuar olarak mağazaları tek tek gezmek yerine sizin için önerdiğimiz galerimizde ki aksesuarları gözden geçirerek istediğinizi buradan bulabilirsiniz. En azından fikir edinerek hayallerinizde ki farklı salon dekorasyon modelini yaratabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Misafir Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde dekoratif misafir odası, misafir odası dekorasyonu ve misafir odası dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir