İletişim

  Yukarıdaki iletişim formunu doldurarak herhangi bir öneri ya da şikayet bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan içeriklerle ilgili şikayetiniz varsa ilgili sayfanın url adresini direk olarak mesaj yolu ile gönderiniz.

   

  KAYNAK

  hobidekorasyon.com oluşturduğu içerikleri kamuya yani herkese açık bir şekilde hazırlayarak görüntülenmesini sağlamaktadır. Sitemizde bulunan yazılı ve görsel içeriklerin tümü bazı kaynaklardan alınarak özgün hale getirilmiş şekilde sunulmaktadır. Yani özel telif hakkı içermez. Fakat logolar, markalar ve modeller tamamen sahiplerine aittir.

  Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin özel telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız hemen yukarıdaki formdan bize mesaj gönderiniz. Belirtilen içerik incelendikten sonra siteden kaldırılabilir ya da tekzip yazısı yayınlanarak geri bildirim yapılır.

   

  Hobi Dekorasyon Yararlandığı Kaynaklar

  Öncelikle herkese açık siteler,
  Google görsel içerikleri İmage,
  Google arama motoru,
  Resim arama motorları,
  Pinterest gibi görsel içerikli sitelerden yararlanmaktayız.

   

  YASAL UYARI

  – Hobi dekorasyon sitesi yayınladığı içeriklerde hukaka aykırı, telif haklarına aykırı, kişilik haklarına aykırı ve yasalara aykırı olmayan bilgileri paylaşarak herkese karşı saygılı olmayı ilke edinmiş bir blogdur. Kanunen 5651 sayılı yasaya göre video, haber ve resim içeriği barındıran bir sağlayıcı olarak insanlara hizmet sağlamaktadır.

  – İlgili yasaya göre popülerliğini yitirmiş ve zaman aşımına uğramış eski haberleri, resimleri, videoları ve kaynak gösterilerek paylaşılan tüm içeriği kontrol etme yükümlülüğü bulunmaz.

  Yukarıda belirttiğimiz sebepten dolayı hobidekorasyon.com sitesinde bulunan herhangi bir içeriğin (haber, video, resim vb.) telif hakları içerdiğini düşünüyorsanız bize yukarıdaki iletişim formundan sayfa url adresini gönderiniz. Bu durumda hobidekorasyon.com belirtilen içeriği en geç 1 hafta içerisinde siteden kaldırır ve google.com’da yer alan içeriğinde kaldırılması için talep gönderir.

  Hobi dekorasyon içeriğinde yer alan ve yayınladığı haberlerde, resimlerde ve videolarda insan hak ve özgürlüğüne uyacağına, hukuk ilkeleri ile hareket edeceğine ve basın ahlakına uyacağına söz vermektedir.