Galeri Duvar Dekoru Fikirleri

Ev dekorasyonu galeri duvarı fikirleri son dönemlerde popüler olan duvar dekorasyonları arasında gelmektedir. Duvarlarda fotoğraf sergileme fikirleri her daim olsa da daha fazla çerçeve ile yapılan bu konsept çok daha fazla galeriyi içeriyor. Karakteristik bir duvar dekoru yaratmak için siz de evinizin duvarlarında bu tarz galeri duvar dekorasyonu fikirlerini deneyebilirsiniz.

Farklı görsellerin bir araya gelmesi ile oluşan bu duvar dekoru birbirleri ile uyumlu bir konsept şeklinde sergilenebilir. İster aynı çerçeve modelini kullanarak yine uyumlu resimleri tercih edebilir ya da farklı çerçeveler ile aynı türde ki fotoğrafları bir arada bulundurabilirsiniz.

Galeri Duvarı İçin Raf

Siz de tasarlamış olduğunuz galeri duvarı dekorasyonu için güzel bir raf kullanabilirsiniz. İstediğiniz görselleri raflara dizerek güzel bir ahenk ile tasarlayabilirsiniz. Üstelik duvarınızda çivi ve bant izi gibi çeşitli sorunlar istemiyorsanız bu raf fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Örneğin yatak odanızda yatak başlığınızın üst kısmına bu raflardan yerleştirerek güzel bir çerçeve duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.

Galeri Duvar Dekoru Renkleri

Duvar dekoru için çerçeveler aynı renklerde ya da farklı renk seçenekleri ile kullanılabilir. Genellikle modern bir tarzı yaratmak için çerçeve rengi olarak ağırlıkla siyah ve beyaz tercih edilmektedir. Tamamen siyah bir konsept ile ya da iki rengi bir arada kullanarak güzel bir dekorasyon tasarlayabilirsiniz.

Galeri Duvar Çerçeve Düzeni

Galeri duvar dekorasyonu için çerçeve düzeni oldukça önemlidir. Bu sebeple farklı boyutlara sahip resimler kullanarak ya da tek sayı şeklinde yan yana resimleri dizerek duvarınızda kullanabilirsiniz. Resim seçimi yaparken de güzel bir anı köşesi olacağı için kendi çektiğiniz fotoğrafları burada kullanmanız çok daha güzel olacaktır. Özellikle gezdiğiniz yerlerin manzara resimleri ya da çeşitli portre çalışmaları da bu resimlere konu olabilir.

Çalışma odası galeri duvar dekoru
Çalışma odası galeri duvar dekoru
Dekoratif galeri duvar tasarımı
Dekoratif galeri duvar tasarımı
Family galeri duvar dekoru
Family galeri duvar dekoru
Fotoğraflı galeri duvar dekoru
Fotoğraflı galeri duvar dekoru
Galeri duvar dekorasyonu
Galeri duvar dekorasyonu
Marilyn Monroe galeri duvar dekoru
Marilyn Monroe galeri duvar dekoru
Merdiven galeri duvarı dekorasyonu
Merdiven galeri duvarı dekorasyonu
Retro galeri duvar dekoru
Retro galeri duvar dekoru

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Bahçe Düzenleme Fikirleri başlıklı makalemizde bahçe dizaynı, bahçe düzenleme ve bahçe düzenleme fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir