Ev Dekorasyonu Örgülerle Kendin Yap Fikirleri – Örgü El İşi Örnekleri

Ev dekorasyonu örgülerle kendin yap fikirleri yaşam alanı olan her yerde kullanılmak, düzeni sağlamak için ve dekoratif olarak ortama renk katan el işlerinden oluşmaktadır. Siz de yaşam alanlarınızda değişiklik yapmak istiyor ve kendi ürettiğiniz fikirleri sergilemek istiyorsanız bu örgü el işi örnekleri ile hazırlanan galerimizi kaçırmayın derim.

Örgü ile ev dekorasyonu yaparken bu fikirlerin arasına vitrin içerisinde kullanılan danteller, kırlent kılıfı üzerinde ki keçeden yapılan bir süs, cam bir kavonozun etrafını süsleyerek bir vazo yapmak gibi bir çok farklı fikir girmektedir.

Ev Dekoru Kendin Yap Fikirleri

Ev dekorasyonu kendin yap projeleri için danteller kesinlikle vazgeçilmezler arasındadır. Masa üzerine, sehpa üzerine ya da farklı alranlara dantellerden örtüler tasarlayabilirsiniz.

Kendiniz şık vazo örnekleri yaparak odaya renk katabilirsiniz. İsterseniz bir bardak şeklinde örgü yapabilir içerisine makyaj ürünlerinizi yerleştirebilir ya da banyoda diş fırçalık olarak kullanabilirsiniz.

Kendin yap dekorasyon fikirleri olarak ahşap sandıklardan ayakkabılık, raf, dolap gibi farklı fikirler üretebilirsiniz. Örgünden sepet yaparak bebek odası düzenlemek için bebek bezlerini bu sepetlere koyabilirsiniz.

Kendin yap fikirleri arasında yer alan kırlent kılıfları süsleme işlemlerini galerimizi inceleyerek yapabilirsiniz.

Örgü abajur ya da avizeler, lambaderler yapabilirsiniz. Kendiniz küçük paspaslar örerek evinizin özellikle bebek odaları için şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Kendin yap projeleri olarak birbirinden farklı fikirlerin yer aldığı bu yazımıza hemen yazı üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.’bknz.

Bir önceki yazımız olan En Yaratıcı Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde dekoratif oturma odası, oturma odası dekorasyonu ve oturma odası dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir