Enza Home Köşe Takımları

Enza Home köşe takımları hem kullanışlı olması hem de dekoratif detayları ile evlere renk katmaktadır. Oldukça konforlu yapısı ve eşsiz şık tasarımları ile karşımıza çıkan çeşit çeşit renkte ki Enza Home köşe takımı modelleri eminim sizinde beğeninizi alacak. Salon dekorasyonu için tercih edilen bu muhteşem tasarımlar evinize dekoratif bir hava katacak.

Enza Home köşe koltuk modelleri ise farklı özellikleri ile her evin dekoruna uyum sağlıyor. Koltuk takımları içerisinde odanızın hem dekorunu değiştirebilir hem de ambiansı farklı hale getirebilirsiniz. Evinizde özgün bir ortam yaratmak için spor ve şıklığı bir arada kullanabilirsiniz. Her zevke hitap eden bu koltuk modelleri dekoratif tasarımları ile herkesin ilgisini çekiyor.

Enza Home Köşe Takımları

Renk renk koltuk modellerinin bir arada bulunduğu Enza Home markası her zevke hitap etmektedir. Ergonomik yapısı ile farklı özellikleri bir araya getiren koltuklar ayrıca yatak olabilme özelliği ile de kullanılmaktadır. Ayrıca sandık şeklinde de kullanım olanağı sunan Enza Home Toronto koltuk takımı ile dikkati çekmektedir.

Aynı zamanda ön plana çıkan bir diğer koltuk takımı ise Enza Home Kanyon köşe takımı modelidir. Bu koltuğun arka bölümünde bir kitaplık kısmı yer almaktadır. Köşe takımına modern bir hava getiren bu detay ile siz de salonlarınızı süsleyebilirsiniz.Aynı zamanda yan kısmında da ahşaptan bir sehpa yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Oturma Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2017 oturma odaları, oturma odası ve oturma odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir