Çok Amaçlı Dekoratif Hasır Sepet Modelleri

Çok amaçlı dekoratif hasır sepet modelleri evinizin tüm odalarında farklı bir hava yaratarak mekanları güzelleştirmektedir. Ev dekorasyonu için kullanılan hasır sepet modelleri odanızın dizaynına estetik güzellik katarak harika bir seçenek sunmaktadır. Şıklığın simgesi haline gelen ve yalnız süs için üretilmeyen bu sepetler ev işlerinde de aktif olarak kullanılabiliyor. Hasır malzemeden yapılan bu sepetler farklı renkleri, kumaş detayları ve işlemeleri ile kişisel beğeniye sunuluyor.

Özel tasarımlara sahip bu sepet modelleri kullanıcıların tercihlerine sunularak onlara özel olarak satışa çıkarılıyor. Hem internetten hem de bir çok yapı marketten bu ürünleri temin edebilir ve evinizde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Yuvarlak ahşap kulplu hasır sepet modeli
Yuvarlak ahşap kulplu hasır sepet modeli

Ahşap kulplu yuvarlak hasır sepet modelinin içerisine istediğiniz nesneleri doldurarak odanızda düzen sağlama amaçlı kullanabilirsiniz. Ahşap kulpları sayesinde kolaylıkla taşınabilen bu ürünün yeşil hasır deseniyle kaplı kısımları da dikkat çekmektedir.

Ahşap kulplu hasır sepet modeli
Ahşap kulplu hasır sepet modeli

Yuvarlak ve ahşap kulplara sahip bu hasır sepet kırmızı hasır detayı ile dikkat çekmektedir. Eşyalarınızı düzenlemek için banyo, yatak odası ya da kiler gibi alanlarda kullanılabilecek olan yuvarlak hasır sepet modeli çok şık bir görünüm sağlar.

Dikdörtgen hasır sepet modeli
Dikdörtgen hasır sepet modeli

Dikdörtgen hasır sepet modeli dekoratif olarak harika bir görünüm sergilemektedir. Çok amaçlı olarak kullanım sağlayan dekoratif hasır sepet içerisine banyo ürünlerinizi, havlularınızı ya da mutfak ta kullanım için çeşitli yiyecekleri bu sepet içerisine koyabilirsiniz.

Ahşap kulplu örgü desenli hasır sepet
Ahşap kulplu örgü desenli hasır sepet

Ahşap kulplu örgü desenli hasır sepet modeli dekorasyona uyum sağlayan oldukça hoş görünümlü bir üründür. Düzenleme için kullanabileceğiniz bu sepet içerisine ister çiçekler yerleştirin isterseniz parfümlerinizi ya da kişisel eşyalarınızı koyun.

Kırmızı kumaşlı hasır sepet modeli
Kırmızı kumaşlı hasır sepet modeli

İç kısmına kırmızı kumaş geçirilmiş olan şık dekoratif hasır sepet ile siz de çiçek aranjmanları yapabilir ve dikdörtgen sepetinizi evinizin istediğiniz alanına yerleştirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu hasır sepetler ile daha bir çok fikri hayata geçirebilirsiniz.

Kumaşlı dikdörtgen beyaz hasır sepet modeli
Kumaşlı dikdörtgen beyaz hasır sepet modeli

Dikdörtgen kumaşlı hasır halat modeli ile harika bir dekoratif sepet kullanımına ne dersiniz? Desenli kumaşı ile oldukça hoş görünen bu sepette ki kumaş çiçek desenleri ile süslenmiştir. Adeta bir bahar havasını ve tazeliğini evinize getirecek olan bu ürün dolap düzenlemede de kullanılabilmektedir.

Dekoratif hasır çamaşır sepeti modeli
Dekoratif hasır çamaşır sepeti modeli

Dekoratif hasır çamaşır sepeti arasında dikkat çeken bu ürün oval şekilde tasarlanmıştır. Kirli ve temiz çamaşırları ayırmak için kullanacağınız bu sepet sayesinde odanızda ki dağınıklık ortadan kalkacak ve bu sepet en çok sevdiğiniz ve kullandığınız eşyalarınız arasında yerini alacaktır.

Kapaklı hasır sepet modeli
Kapaklı hasır sepet modeli

Kilitli ve kapaklı olan bu hasır sepet modeli ile ister pikniğe giderken yiyeceklerinizi koyun isterseniz yiyecekleri stok yapmak ya da konserveleri saklamak içinde bu sepetleri kullanabilirsiniz. Yan kısımlarında ki tutacak kısımları ile rahatlıkla taşınan bu ürün kilit sistemi ile basit bir şekilde kapatılmaktadır.

Seramik detaylı hasır sebze sepeti
Seramik detaylı hasır sebze sepeti

Üzerinde sebzeler ile süslü seramiklerin yer aldığı mutfak için hasır sepet modeli sebzelerinizi koymak için ideal kare şekilli bir üründür. Kare seramiklerin dikkat çektiği bu sepet hem geniş iç hacmi hem de şık görselliği ile mutfak dekorasyonuna farklı bir hava katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Galeri Duvar Dekoru Fikirleri başlıklı makalemizde dekoratif galeri duvar, galeri duvar dekorasyonu ve galeri duvar dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir