Çetmen Mobilya Salon Takımı Modelleri

Çetmen Salon Takımı Modelleri

Evinizin en gözde yeri olan salonunuzda yenilik yapmanızın zamanı geldi! Salon takımı modelleri içerisinde hem yaşam alanınıza hem de zevklerinize uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. Nasıl bir salon takımı kullanmalı, hangi aksesuarlarla tamamlanmalı, salon için koltuk takımı seçimi nasıl yapılmalı?

Popüler salon takımı tercihleri hakkında fikir edinmenize de olanak sağlayacaktır. Döşemeli ürünlerde kullanılan tüm metaller, makas sistemleri, pistonlar ve esnek kolonlar TSE belgelidir ve dayanım testlerinden geçmiştir. Salon takımı modellerinden kullanılan kumaşlar leke tutmaz özelliğe sahiptir.

 

Çetmen Jenna Salon Takımı Modelleri

Modern ve lüks kavramına yeni bir yorum getiren tasarım…

Misafirleri için salonunda hem oldukça şık bir ortam yaratmak hem de onları rahat ettirmek isteyenlerin tercihi Jenna… Birbiriyle üst seviyede uyumlu renkleri, özel tasarımı ve detaylardaki şıklığıyla sizin de aklınızı başınızdan alacak. Ev dekorasyonunda modern ve lüks çizgiyi yakalamak için ideal seçim. Ayaklarında kullanılan ekstra güçlendirilmiş çift katmanlı PVC malzeme sayesinde çok daha şık! Özel kapitone uygulanabilen kumaş kartelası mevcut olduğu için, salon dekorasyonunuza uygun şekilde tasarlatılabilir.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Dar Evler İçin En Güzel Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde dar ev dekorasyon fikirleri, dar ev dekorasyonu ve dar ev dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir