Birbirinden Güzel Kendin Yap Projeleri

Birbirinden güzel kendin yap projeleri ile siz de hiç kimseden yardım almadan kendiniz kolay kendin yap aksesuarları yapabilirsiniz. Oldukça fazla rağbet gören bu kendin yap projeleri el emeği olduğu içinde daha çok değer verilmektedir. Oldukça popüler olan bu el işlerinin en önemli avantajı ise elinde ki malzemelerin değerlendirilmesidir.

Siz de evinizde bulunan ve kullanmadığınız ürünler ile yeni tasarımları yapabilir ve bunları değerlendirebilirsiniz. Dekoratif kendin yap fikirleri arasında da örnek olarak verdiğimiz bir çok ürünü kendiniz evde yapabilirsiniz. Eksik malzemeleri satın alabilir ve elinizde ki malzemeleri bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

EN GÜZEL KENDİN YAP FİKİRLERİ

Balon ve Cam Şişe İle Aksesuar

Balonlu cam şişe aksesuar
Balonlu cam şişe aksesuar

Balonla cam şişe süsleme yaparken siz de oldukça kolay bulunabilecek bu ürünleri hemen değerlendirebilirsiniz. Örneğin; çocuğunuz ya da sevdiğiniz birisi için doğum günü partisi yapacaksanız bu süslemeleri kullanabilirsiniz. Gerekli malzemeler arasında cam şişe, üzeri süslü balon ve kurdele yeterli olacaktır. Aşağıda ki resimde örnek görebilirsiniz.

El İşi Kırlent Yapımı

El işi kırlent kılıfı örgüsü
El işi kırlent kılıfı örgüsü

Siz de kendin yap projeleri ile yeni şeyler üretmeye karar verdiyseniz eğer kesinlikle işe yapacağınız el işi kırlent modellerinden başlayabilirsiniz. Kendin yap kırlent modelleri içerisinde hem şekilli tasarımlar hem de üzerinde baskı bulunan ürünler vardır. Çiçek kırlent yapımı için örneklerden yola çıkarak en güzel kırlent yastık modelini tasarlayabilirsiniz.

El İşi Kendin Yap Takı Modelleri

Kendin yap bileklik takı modeli
Kendin yap bileklik takı modeli

Kendin yap takı modelleri arasında birbirinden farklı ve özel takı çeşitleri bulunmaktadır. Siz de kendi takılarınızı kendiniz yapabilir ve herkesin size hayranlıkla bakmasını sağlayabilirsiniz. Kendin yap küpe modelleri ile takım halinde kolyeler, bileklikler ya da farklı tasarımlar yapabilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde sizin için hazırladığımız birbirinden farklı kendin yap fikirleri yer almaktadır. Günlük olarak bu ürünleri kullanabilir ya da ev dekorasyonu için tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 İğne Oyaları Yazmalar - En Yeni Yazma Örnekleri başlıklı makalemizde 2017 iğne oyaları, iğne oyası yazma ve yazma kenarı örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir