Amigurumi El Örgüsü Oyuncak Ayıcık Modelleri

Amigurumi el örgüsü oyuncak ayıcık modelleri ile siz de çocukların odalarına güzel dekoratif oyuncak yapabilir ya da çocukların oyunları için bu güzel örneklerden birin de siz yapabilirsiniz. Örgü oyuncak modeli arasında harika örnek oyuncaklar yer almaktadır. Çocukları sevindirmek için el işi örneklerden yararlanabilirsiniz.

Oyuncak ayıcık modelleri dışında aynı zamanda oyuncaklar içerisinde kurbağa, panda, solucan, tavşan, zürafa, karga, kuş, köpek ve bebek gibi bir sürü oyuncak örgüler bulunmaktadır. Siz de annelerinizden bu örnekler arasında ki güzel oyuncak çeşitlerinden birini örmesini isteyebilirsiniz. Hem dekoratif amaçlı hem de oyuncak olarak en doğal şekilde karşımıza çıkan bir stildir.

El yapımı amigurumi ayı örneği üzerinde farklı süslemeler ve renkler tercih edilerek renklendirilmektedir. El örgüsü oyuncak arasında en çok dikkat çeken ayıcık örneklerini sizinle paylaşmak istedim ve bugün bu özel yazımız ortaya çıktı. Örgü oyuncak ayı örneği için galerimizde ki örnek modelleri inceleyebilir ve en beğendiğinizi siz de çocuklara ya da ev dekoru için örebilirsiniz.

Amigurumi örgü ayıcık modelleri yaparken tığ işi daha çok tercih edilirken aynı zamanda şiş ile de örnekler çıkarılabilir. Örgü ayıcık üzerinde ki gözler hazır olarak satılan oyuncak göz ve yapıştırıcı ile ayı üzerine sabitlenmektedir. İçerisini elyaf ile doldurarak yumuşacık bir oyuncak elde edebilir ve bebeklerin ellerine verip onu nasıl incelediğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Amigurumi El Örgüsü Oyuncak Ayıcık Modelleri

  • Temmuz 22, 2018 tarihinde, saat 7:30 am
    Permalink

    yapılışı nerdddddddddddeeeeeeeeeeee

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir