2018 Yemek Masası Modelleri

2018 Yemek Masası Modelleri

Ailenizin bir araya geldiğinde toplanıp yemeklerin yendiği,hoş sohbetlerin yapıldığı yer elbette ki yemek masalarıdır.Çeşit çeşit modelleri ve desenleri ile seçmekte zorlanırız. Görünüş itibari ile göze hitap etsin isteriz.

Kullanışlı olsun isteriz modern esintiler olsun isteriz mobilyalarımızla ahenk içinde olsun isteriz aslında isteriz de isteriz…Aslında unutmamız gereken konu ergonomik olması hayatımızı kolaylaştırması evde bir çocuğumuz varsa yuvarlak masa seçmemiz daha doğru olacaktır. Yaşanacak kazalara karşı çocuğumuz emekleme aşamasında sivri köşesine kafasını çarpıp kendine zarar verebilir.

Diğer bir mesele ise küçük olan evimize uyarlamak zorunda olduğumuz yemek masaları çok beğenip evimizin küçüklüğünden dolayı vazgeçtiğimiz o güzel yemek masaları hepimizin hala hayalini süslemiyor mu sizce  Evimizin küçük olduğunda düşünmemiz gereken yemek masası ise daha küçük minimal yemek masaları açık renk alarak renk hilelerine gitmek yada hepimizin hayatını kurtaracak yeni katlanabilir küçük bir sehpa haline gelebilen yemek masaları bulmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Bandırma kiralık daire fiyatları ne kadar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir