2018 Örgü Bikini Modelleri

2018 örgü bikini modelleri ile sıcacık kumlara uzanıp denizin, güneşin ve tatilin tadını çıkartırken bir taraftan da üzerinizde harika bir görünüm sergileyecek olan en yeni örgü bikinileri deniz mevsimi açılmadan hemen örmeye başlayabilirsiniz. Örgü bikini modelleri arasında yer alan bikini üst ve bikini alt modellerini yazımızdan detaylı bir şekilde inceleyerek en beğendiğiniz modele karar verip işe başlayabilirsiniz. Sadece biraz örgü bilgisi ile basit bir şekilde örülen bu bikinilere yüksek miktarda para ödemek yerine sadece 10 -20 TL gibi küçük rakamlara sahip olabilirsiniz.

Örgü bikini çeşitleri olarak yüksek belli bikiniler, etekli bikini modelleri, brazilian bikiniler ve daha sayabileceğimiz bir çok bikini türünü siz de tığ ile basit bir şekilde yapabilirsiniz. Tığ işi bikini modelleri özellikle geçtiğimiz sene çok moda haline gelmişti. Bu yıl da yine örgü bikinilerde bir patlama yaşanacak ve plajlarda sık sık örgü ile yapılmış bikinileri göreceksiniz.

Yaz tatilinde ya da hafta sonu kaçamağında sahilde hem güneşlenirken hem de denize girerken giyebileceğiniz bu örgülü bikini modelleri emin olun sizin herkesten farklı ve tarz olmanızı sağlayacaktır. Birbirinden hoş modellere sahip bu bikini örgü modelleri için size sunduğumuz örneklerden yola çıkabilirsiniz. Sadece zincir ve trabzan gibi örgü stillerinin yer aldığı bu bikinileri emin olun eliniz alıştığında çok daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Örgü bikini örnekleri için hemen rahat, şık ve yeni sezon örgü bikini takımlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

2018 örgü bikini örneği
2018 örgü bikini örneği
2018 örgü bikini takımı
2018 örgü bikini takımı
Beyaz örgü bikini modeli
Beyaz örgü bikini modeli
Örgü bikini örneği
Örgü bikini örneği
Tığ işi boncuklu bikini
Tığ işi boncuklu bikini
Tığ işi örgü bikini modeli
Tığ işi örgü bikini modeli

Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir