2018 Kendin Yap Dekoratif Banyo Fikirleri

2018 kendin yap dekoratif banyo fikirleri ile hem banyonuzu güzelleştirebilir hem de kullanım kolaylığı sağlayarak keyif alacağınız bir tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz. Banyo kendin yap fikirleri ile harika bir dekor yaratmaya hazır mısınız?

Banyo dekorasyonu için önemli olan eşyalar arasında havlular, dolaplar, kişisel bakım ürünleri, depolama alanları, duşakabin seçimleri ve banyo paspası örnekleri gelmektedir. Kolay ve ucuz maliyetler yaparak minik dokunuşlar ile banyo dekorasyon tarzınızı belirleyebilirsiniz. Banyonuz için farklı ve yaratıcı fikirlere hazırsanız hep birlikte 2018 banyo dekorasyon fikirlerini hep birlikte inceleyebiliriz.

Banyo dekoratif ahşap raf modeli
Banyo dekoratif ahşap raf modeli

Klozet arkasındaki duvarı değerlendirmek için harika bir fikir! Küçük banyo dekoru için bu tarz kullanışlı rafları kendiniz inşaa edebilirsiniz.

Banyo dekoru için ahşap sandık raflar
Banyo dekoru için ahşap sandık raflar

Sandıklar ile yapılan kendin yap raf modelleri arasında ki bu ürün banyoda havlularınızı ve çeşitli banyo ürünlerini muhafaza etmek için kullanışlı bir ürün.

Örgü banyo ürünleri düzenleyici sepet
Örgü banyo ürünleri düzenleyici sepet

El işi banyo sepeti ile siz de banyonuzda farklı bir şıklık yaratabilirsiniz. Tığ işi örgü sepet içerisini bölmeli olarak tasarlarsanız eğer banyo için gerekli eşyaları burada saklayabilirsiniz.

Modern dantelli banyo paspası
Modern dantelli banyo paspası

Pembe renkli banyo paspası, dantelli çamaşır sepeti ve diğer aksesuarları ile harika bir kendin yap banyo takımı. Kendiniz evde el işi olarak bu ürünü hazırlayabilirsiniz.

Banyo için sepet depolama askılıkları
Banyo için sepet depolama askılıkları

Duvarda ki metal askılıklara takılan sepetlerde havlu, ilaçlar ve diğer saç ürünlerini saklayabilir ve aynı zamanda görsel bir şıklık yaratabilirsiniz.

Dekoratif banyo aksesuarları
Dekoratif banyo aksesuarları

Banyo aksesuarı için dekoratif şişeleri kullanabilirsiniz. Cam içecek şişelerinin üzerini ince halat ile sararak ve içerisine dekoratif çiçekler yerleştirerek şahane bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Dekoratif banyo duvar rafları
Dekoratif banyo duvar rafları

Klozet üzerinde kullanım alanı sağlayan dekoratif sepet ve diğer vintage raflar ile harika bir banyo dekoruna imzanızı atabilirsiniz. Siz de elinizde ki ürünleri değerlendirerek raf için kullanacağınız malzemeyi kendiniz seçebilirsiniz.

Sepetten banyo duvar rafı fikirleri
Sepetten banyo duvar rafı fikirleri

Duvara takılan meyve sepetlerinden yapılmış olan bu kendin yap duvar rafları içerisinde tuvalet kağıtlarınızı, banyo ve yüz havlularını dekoratif şekilde saklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern ve Şık Dekorlu Birbirinden Güzel Evler başlıklı makalemizde dekoratif evler, modern ev ve modern ve şık evler hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “2018 Kendin Yap Dekoratif Banyo Fikirleri

  • Mart 5, 2018 tarihinde, saat 9:13 am
    Permalink

    Ben sepetlerle duvar rafı yaptım çok güzel oldu. İçerisine makyaj malzemeleri koyuyorum çok pratik oldu. Teşekkürler.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir