2017 Çocuk Odası Perdeleri

2017 çocuk odası perdeleri özellikle çocuk odası dizaynı için en önemli ev aksesuarları arasında gelmektedir. Siz de çocuk odaları için tercih ettiğiniz özel çocuk odası perdeleri için galerimizi inceleyebilirsiniz. Çocuk odası perde modelleri seçimi yapılırken öncelikle odanın dekoru çok önem taşımaktadır. Çocuğunuzun odasını siz de özel olarak dizayn etmek istiyorsanız erkek ya da kız çocukları için ayrı ayrı renk seçimleri yapılmalıdır. Odanın duvar renkleri de perde seçimi için önemlidir.

Kız çocuğu odası perde modelleri için kızların en çok ilgisini çeken renkler ve desenler tercih edilmelidir. Genellikle kızlar pembe rengi sevmektedir fakat her çocuğun isteği ayrıdır. Bunun için çocuğunuzun fikrini de kesinlikle alın derim.

Erkek çocuğu odası perde modelleri olarak da genelde mavi tonları tercih edilmektedir. Siz farklılık olması için çocuğunuzun en sevdiği renkleri perdelerde tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki annelere özel hazırladığım galeri de çocuk odası perde dekorasyonu için en özel tasarımları sizin için bulup paylaşmak istedim. Bu harika perde modelleri ile siz de çocuklarınızın hayal dünyasını genişleterek süslemesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyonu, kız çocuk odası dekoru ve kız çocuk odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

2 thoughts on “2017 Çocuk Odası Perdeleri

 • Mayıs 21, 2017 tarihinde, saat 6:51 pm
  Permalink

  Angry birds çocuk odası tül perde istiyorum. Nasıl sipariş verebilirim

  Yanıtla
  • Mayıs 27, 2017 tarihinde, saat 3:26 pm
   Permalink

   Merhaba Figen hanım biz ürün satışı yapmıyoruz maalesef satın almak için Google üzerinden arama yaparsanız bulabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir