12 Farklı Teras ve Balkon Dekorasyonu Modelleri

12 farklı teras ve balkon dekorasyonu modelleri ile siz de güneşin keyfini doyasıya çıkaracağınız bir mekana sahip olabilirsiniz. Sevgilinizle, eşinizle, annenizle, babanızla, ablanızla, abinizle kısacası tüm aile, komşu ve akrabalar ile ya da yalnız başınıza balkon veya terasınızda içeceklerinizi keyifli yudumlayabilirsiniz. Sizinde en büyük lüksünüz keyifle balkon ve teras dekorasyonu yaparak keyifle hava almak ise işte tam da yerindesiniz.

Rahat bir balkon dekorasyonu yapmak ve keyifle bu mekanda zaman geçirmek için rahat minderler, yastıklar, kanepe, masa, sandalye, saksılar, çiçekler ve çeşitli aksesuarları teras ve balkon dekoru için tercih edebilirsiniz. Öncelikle dekorasyona karar vermeden aşağıdaki galerimizde yer alan örnekleri incelemenizi tavsiye ederim.

Büyük balkon dekorasyonu için öncelikle daha fazla eşya kullanımı isterseniz yapabilirsiniz. Ya da ben biraz daha sadelikten ve az eşyadan yanayım diyorsanız ona uygun örnekleri galerimizden inceleyebilirsiniz. Büyük teras dekorasyonu içinde yine aynı durum söz konusu.

Küçük balkon dekorasyonu yapmak daha kolay gibi görünse de mekanı daha da daraltmamak için eşya seçimleri çok önem taşımaktadır. Aynı şekilde küçük teras dekorasyonu yaparken de teras alanını fazla daraltmadan kullanışlı mobilya seçimleri her daim önem kazanmaktadır.

12 Farklı Balkon ve Teras Dekorasyonu Örnekleri

Balkon ve teras dekorasyonu fikirleri için daha önce paylaştığımız yazıya göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Rengi: Beyaz ve Gri Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde beyaz ve gri dekor, gri salon dekorasyonu ve Gri ve beyaz ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir