Zebrano Mobilya Yemek Odası Takımı Modelleri


Zebrano yemek odası modelleri ilgi çekici modern tasarımları ile yemek odalarınızı dolduracak. Aldığınız mobilyalar ile uyum sağlayacak olan birbirinden müthiş tasarımlarda ki Zebrano yemek odası takımları sizinde gözlerinizi aydınlatacak. Şık ve oldukça lüks şekilde dizayn edilmiş Zebrano mobilya yemek odası bu konuda oldukça iddialı.

Koleksiyonları arasında yer alan Zebrano yemek grupları içerisinde Sentunus isimli yemek odası modelinde koltuklar gri renklerinde ve farklı bir tasarım ile oluşturulurken masanın bacakları da şık tasarımı ile dikkatleri çekmekte. Masa kenarlarında kesim ve metal detaylar zengin bir görünüm sağlıyor. Dekoratif yemek odası takımları arasında gelen markanın çok özel modellerde ki tasarımlarını galerimizden inceleyebilirsiniz.

Zebrano dekoratif yemek odası modelleri birbiri ile uyum sağlayan tasarımları sayesinde dünyaca tanınarak bir marka haline gelmiştir. Markanın üretmiş olduğu yemek odası takımları ile salonlarınıza muhteşem şıklığı ekleyebilirsiniz. Bu harika ürün grupları içerisinde ise yalnız sandalye şeklinde ki modeller değil ayrıca koltuk şeklinde ki yemek masası sandalyeleri de tercihler arasında. Zebrano mağazalarının yer aldığı noktalara giderek ya da markanın e-ticaret üzerine kurduğu siteye girerek siz de beğendiğiniz tasarımların fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Fedora, marcello, dione ve sentunus gibi yemek odası modellerinin yer aldığı markanın özellikle yemek masasında kullanılan dekoratif detaylar göze çarpmaktadır. Galerimizde bulunan fotoğraflarda Zebrano mobilya yemek grupları takımlarını görebilirsiniz. Ayrıca koltuk takımlarını da aynı dizayn ile tasarlanmış takım modellerden tercih edebilirsiniz.

Zebrano mobilya yemek odası takımları içerisinde yer alan 12 adet örnek sizler için özel olarak hazırlanmıştır. 16 adet yemek grupları bulunan Zebrano mobilya tasarımları arasında yatak odaları harika tasarım örnekleri ile, oturma grupları birbirinden müthiş göz alıcı modelleri ile, duvar üniteleri müthiş tasarımları ile, çocuk ve genç odaları çocuklarınızın hayallerine göre, ofis mobilyaları ve ofis için gerekli olan ofis koltukları da yer almaktadır.


Bir önceki yazımız olan İlginç Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde ilginç yatak odası dekoru, yatak odası dekorasyon fikirleri ve yatak odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir