Yuvarlak Köşeli Çerçeveli Ayna Modelleri

Yuvarlak köşeli çerçeveli ayna modelleri ile siz de banyolarınızda ve odalarınızda harika ayna örnekleri kullanmaya ne dersiniz? Çerçeve ile kaplanan duvar ayna modelleri banyolarda ve tuvaletlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Çok şık ve güzel tasarımlara sahip olan yuvarlak köşeli aynalar tamamen köşe kısımları yuvarlatılmış şekilde mobilyalara ya da duvarlara monte ediliyor. Çerçeveli banyo aynaları için siz de çerçeve kenarlarını farklı renklerde tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Çerçeveli Ayna Modelleri

Altın çerçeveli banyo ayna modeli
Altın çerçeveli banyo ayna modeli

Banyo aynaları için en güzel modelleri sizler ile paylaşıyorum. Altın rengi çerçeve ile kenarları kaplanan bu harika yuvarlak köşeli ayna modeli ile siz de banyo ve tuvaletleri eşsiz hale getirebilirsiniz.

Dekoratif yuvarlak köşeli çerçeveli ayna modelleri
Dekoratif yuvarlak köşeli çerçeveli ayna modelleri

Kişisel bakım ve makyaj için aynalar hayatımızda çok büyük öneme sahiptir. Eminim ayna olmadığında eksikliğini yaşayacak ve kesinlikle evinizin dekorunda bu tarz tavsiye ettiğim aynalara yer vereceksiniz.

Gümüş çerçeveli yuvarlak köşeli ayna modeli
Gümüş çerçeveli yuvarlak köşeli ayna modeli

Gümüş renginde ki çerçevesi ile çok harika bir görünüme sahip olan bu ayna modelleri ister banyolarda ister bu tarz bahçe bölümlerinde tercih edilebilir. Çok şık ve modern bir ayna örneği olan bu gümüş çerçeveli ayna eminim sizinde beğeninizi alacak.

Yuvarlak köşeli siyah çerçeveli ayna modelleri
Yuvarlak köşeli siyah çerçeveli ayna modelleri

Kenarları siyah çerçeve ile kaplanan bu ayna modelleri ister yatak odasında dekoratif olarak istenirse yine banyolarda ve tuvaletlerde kullanılabilir.

İlgi çekici ayna modelleri için yandaki bağlantıya tıklayarak daha önce yayınladığımız çok özel ayna örneklerini görebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Dekoru : Ahşap Platform Yatak Modelleri başlıklı makalemizde ahşap platform yataklar, Platform yatak modelleri ve platform yataklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir