Yemeni Oya Örnekleri ve Kenar Oya Modelleri

Yemeni oya örnekleri ve kenar oya modelleri olarak en güzel yazma kenarı, tülbent kenarı, namaz başörtüsü kenarı ve mevlüt başörtüsü kenarı gibi bir çok örneği galerimizde ki güzel resimlerden bulabilirsiniz. Farklı yemeni oya örnekleri arayanlar mutlaka galerimizi incelemeli. Yemeni kenarı tığ oyası örnekleri arasından ister görkemli ve şık bir model tercih edin isterseniz de sade modelleri tülbent ya da yemeni kenarlarına yapın.

İğne oyası yemeni kenarı için ise el işçiliğinin bir hayli önemli olduğu en farklı ve en güzel örnekleri sizin için hazırladık. Siz de kendi zevkinize göre buradaki örneklerden birini kullanarak motifler yapabilirsiniz. Çeyizlik yemeni oyaları ile sevdiklerinizi mutlu edebilir geleceğin gelini ya da kayınvalidesi olarak hem kendiniz için hem de çocuklarınız için buradaki örnekleri tercih edebilirsiniz.

Yemeni oyası modelleri el işçiliği ile yapılarak oldukça gösterişli tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır. Yemeni örnekleri yeni motifleri ile en güzel şekilde hazırladığımız galerimizde bulunmaktadır. Sadece resimlerin üzerine tıklayarak tek tek galerimizde keyifle tur atabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Motifli Bileklik ve Kolye Modelleri - Tığ İşi Takı Modelleri başlıklı makalemizde bileklik örnekleri, örgü bileklik modelleri ve örgü kolye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir