Yelek Örgü Modelleri Çocuklar İçin – Bebeklere Yelek Örnekleri

Yelek örgü modelleri çocuklar için en farklı tasarımları ve desenleri ile galerimizde yer almaktadır. Çocuk yelek örgü modelleri olarak her mevsim giyilebilecek ender bulunan eşsiz modelde ki yelekleri sizin için galerimizde bir araya getirdik. Çocukları serin havalarda korumak için onlara örgü yelek örnekleri örebilirsiniz.

Çocuk yelek örgü modelleri olarak oldukça geniş seçenekler bulunmaktadır. Bu farklı tarz örgüleri erkek ya da kız bebekler için kullanabilirsiniz. Erkek bebek yelek örnekleri olarak erkek çocuklarının çok seveceği modern örgüler de galerimizde bulunmaktadır. Benimde bir erkek çocuğum olduğu için bu örneklere ayrı bir zaafım bulunmaktadır. Fakat kız çocuk örgü yelek örnekleri arasında da çok şirin ve cici modeller bulunmaktadır.

Özellikle tatile giderken, köye giderken, misafirliğe giderken ya da piknik gibi alanlara giderken anneler mutlaka çocukları için özel bir çanta hazırlamak zorundadır. Çünkü üzerini kirletebilir, ıslatabilir ve kesinlikle terleyebilir oldukları için mutlaka ek kıyafetler bulunması gerekmektedir. Ek kıyafetlerin dışında bebek örgü yelek modelleri de kesinlikle çantada olması gereken eşyalar arasındadır.

Kıyafetlerin üzerine uygun renklerde ki çocuk örme yelek örnekleri ile çocuğunuz oldukça şık, güzel ya da yakışıklı olacaktır. Bu sayede de anneler bir kez daha çocukları ile gurur duyacak ve temiz mis gibi giydirmenin, soğuğa karşı korumanın rahatlığını yaşayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir