Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak örtüsü modelleri arasından en moda tasarımları sizler için galerimizde hazırladık. Özellikle yatak örtüleri seçimi yapılırken üzerinde ki desenler ve renkler dikkatleri çekmektedir. Siz de bu dikkat çeken yatak örtüsü takımları ile yatak odanızı sanki bir düğün gecesiymiş gibi süsleyebilirsiniz. Siz de açık renkleri kullanarak odanızı daha ferah bir hale getirebilirsiniz.

Yatak örtüsü seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Direk yatak odanızın görüntüsünü etkileyen yatak odası örtüsü bazı özelliklerine dikkat edilerek satın alınmalıdır.

Yatak örtüsü yataktan yerlere kadar sarkmalıdır. Örtüler yatak ölçülerine göre kullanılabilir.

Yatak odası takımı eğer koyu renklerde ise kahverengi, siyah vb. gibi yatak örtüsü daha açık renklerde tercih edilmelidir.

Eğer yatak odası dekoru açık renklerden oluşuyor ise bu durumda daha çok desenli ve renkli yatak örtüleri tercih edilebilir.

Kolay temizlenebilir özelliği bulunan yatak örtü seçimleri doğru olacaktır.

Yatak odasının daha şık ve güzel görünmesini istiyorsanız mutlaka yatak örtüsü kullanımına dikkat etmelisiniz. Özellikle saten yatak örtü modelleri çok gösterişli ve şık olsa da kaygan olması sebebi ile pek de tercih edilmemektedir. Siz yine de pamuklu kumaştan tasarlanan ürünleri tercih edin ve uzun seneler yıpranmadan ve herhangi bir deformasyona uğramadan kullanın.


Bir önceki yazımız olan Yatak Odası İçin Dekoratif Şifonyer Modelleri başlıklı makalemizde dekoratif şifonyer, şifonyer modelleri ve yatak odası şifonyer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir