Videolu Anlatımla Bebek Atkı Yapılışı

Videolu anlatımla bebek atkı yapılışı ile siz de bebeğiniz için böyle güzel bir atkı örneği yapabilirsiniz. Örgü bebek atkı yapımı için hazırlanan bu video da atkının nasıl yapıldığını sırası ile görebilirsiniz. Bebek atkısı örneği olarak da sizin için paylaştığım resimlerden modelleri yaparak örnek alabilirsiniz.

Örgü bebek atkısı modelleri tığ ya da şiş ile yapılarak farklı motifler ve süslemeler ile daha da güzel hale getirilebilir. Aradığınız ve bir türlü bulamadığınız en güzel örgü el işi bebek atkıları sizin için araştırıp galerimizde paylaşıyorum. Canlı ve hoş görünümleri ile dikkat çeken bebek atkı örnekleri kız ve erkek çocukları için ayrı motiflerde ve renklerde yapılmaktadır.

Çiçekli atkı modeli
Çiçekli atkı modeli

Anlatımlı atkı yapımı verilen videoda ki modeli yapmak için adım adım videoyu izleyin ve aynı zamanda siz de örneği yapın.

Çocuk örgü atkı bere modelleri olarak yayınladığımız yazıya giriş yaparak galerideki müthiş ve eşsiz örgü örnekleri inceleyin.’ bknz.

Sadece elinizdeki ip ve malzemeler ile de bu örnekleri yapabilir ve bebeğiniz için bu el işi örneği büyüdüğünde onunda çocuğu için kullanması ya da anı olması için saklayabilirsiniz.

‘Çiçekli tığ işi atkı örneği yapılışı için aşağıdaki videoyu izleyerek siz de bu örneğin nasıl yapıldığını adım adım görebilirsiniz. Bu harika örnek ile kız çocuklarına süper atkı örnekleri yapabilir yada farklı renkler kullanarak ve üzerinde ki çiçeği yapmayarak erkek bebek atkı örneği olarak da bu motifleri tercih edebilirsiniz.’


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir