Tunus İşi Bayan Patik Modelleri


Tunus işi bayan patik modelleri farklı renkleri ve desenleri ile hanımların en çok beğendiği ve merak ettiği örnekler arasında gelmektedir. Tunus işi patik örnekleri farklı motiflerde ve farklı renkte ki iplikler ile örülmektedir. Özellikle farklı desenler ile süslenen patik örneği en çok dikkat çeken tasarımlar içerisinde gelmektedir.

Kalpli tunus işi patik modeli videolu olarak aşağıda yer almaktadır. Kolay tunus işi patik modeli özellikle farklı tasarıma sahip modelleri ile basit bir şekilde yapılabilir. Tunus işi patik yapımı için öncelikle istenilen model için patik ipi temin etmeli ve tunus işi için özel olarak satılan tığlardan alınması gerekmektedir.

Tunus çetik patik modelleri arasında o kadar güzel motifler bulunmaktadır ki siz de bu örnekleri gördüğünüzde şaşıracaksınız. Tunus işi örgü yaparken öncelikle ne gevşek ne de çok sıkı örmemelisiniz. İki ya da daha fazla renkli ipten tasarlayabileceğiniz bu model patikleri isterseniz motifli tunus patik modelleri olarak da örebilirsiniz.

Boncuklu çetik patik modelleri arasında özellikle üzerinde renkli ya da tek renk boncukların bulunduğu tasarımlar dikkati çekmektedir. Siz de bu güzel çetik örnekleri ile sevdiklerinize bu güzel tasarımları yapabilirsiniz.

Tunus işi patik örneği video ile siz de bu kalp desenlerinin bulunduğu örneği kolaylıkla yapabilirsiniz. Tunus patik örneğinin baştan sona nasıl yapıldığını bu video sayesinde öğrenebilir ve siz de bu örneği kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bayan patik modelleri arasında oldukça gösterişli ve zarif olan bu modeli siz de farklı renklerde örebilirsiniz. Sadece almanız gereken malzemeler arasında tığ ve ip renkleri gelmektedir. Daha önce sizin için hazırladığımız keçe tabanlı pembe patik örneği için yazının üzerine tıklayarak bu bölüme de gidebilir ve örneği resimde ki örneklere bakarak aşama aşama görebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan İğne Oyası ve Elti Çiçeği Modeli Anlatımlı Videolu başlıklı makalemizde elti çiçeği örneği, elti çiçeği yapımı ve iğne oyası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir