Tülbent Oyaları ve Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Tülbent oyaları ve havlu kenarı iğne oyası modelleri çeyiz bohçaları için vazgeçilmez olarak yapılan en renkli ve en görkemli örnekler içerisinde bulunmaktadır. Bir kız evlilik çağına geldiğinde çeyizlik iğne oyaları içerisinde tülbentler ve havlular olmazsa olmazlar arasındadır. Sizinde henüz yetişmekte olan bir evladınız varsa muhakkak bu örnekleri yapın ve öğrenin derim.

İğne oyası havlu kenarı modelleri deyip geçmeyin o kadar zarif ve o kadar şık takımlar var ki siz bile gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Almaya kalksanız oldukça pahalı olan bu ürünler hem zaman hem de emek istediği için bir o kadar da pahalıya satılmaktadır. Siz de satın almak yerine kendiniz bu iğne oyası örnekleri yapabilirsiniz.

Eğer iğne oyası tülbent kenarı yapmayı bilmiyorsanız öncelikle sizin için hazırladığımız yazıları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı nasıl yapılır? diye paylaştığımız yazımızı inceleyebilirsiniz.’bknz.

Ya da zamanınız varsa ve ev hanımı iseniz halk eğitim kursları içerisinde yer alan iğne oyası ve örgülerin öğrenildiği kurslara katılabilirsiniz. Benim o kadar zamanım yok ya da küçük çocuğum var fırsatım yok gibi durumlarınız varsa o halde sizin için hazırladığımız bu örnekleri ve videoları inceleyerek yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Örgü Örnekleri ve Modelleri - 16 Adet Tığla El İşleri başlıklı makalemizde tığ işi modelleri, tığ işi örgü modelleri ve tığ işi örnekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir