Tığ Örgüsü Resimli Bebek Patik Yapımı

Tığ örgüsü resimli bebek patik yapımı ile bebekler evlerde gezinirken ayaklarını sıcak tutmak için giydirmemiz gereken önemli eşyalardan bir tanesidir. Bebekler daha çok üşüdüğü için onları her şekilde korumalı ve özellikle neredeyse çoğu hastalığa neden olan ayakları sıcak tutmamız gerekmektedir. Bu nedenle bu güzel örneği sizlerle paylaşmak istedik. Kız bebek patik örneği üzerinde şirin güllerden desenler oluşturulmuş bilek kısımları ayrıca düğmeler ile tutturulmuştur.

Örgü bebek patik yapımı için öncelikle işleme topuktan doğru başlayın ve daha sonra sırası ile patik örneğini bitirin. Tığla patik yapımı için eğer bir hata ya da yanlış motif yaptığınızda kolaylıkla o kısmı sökerek tekrardan ipi kullanabilirsiniz. Öncelikle bu örneği ortaya çıkarmak için aşağıdaki galerimizde yer alan ve adım adım patik yapımı resimli olarak incelenmelidir.

Anlatımlı kolay patik yapımı için bu örneği pembe renk ve üzerinde gül kullanarak kız bebekler için yaparken erkek bebekler için ise mavi renkli bir ipten üzerinde herhangi bir motif kullanmadan da erkek bebeklere giydirebilirsiniz. Değişik tasarımlar ve farklı modellerin yer aldığı hobidekorasyon.com sitemizi günün 24 saati takip edebilir ve örgü konusunda bir çok farklı örneği videolar ya da resimler ile görüp öğrenebilirsiniz.

Bu güzel örnek üzerinde ki çiçeği de isterseniz daha önce yayınladığımız bir yazımızdaki örnekten yapabilirsiniz.

Örgü gül nasıl yapılır? öğrenmek için hemen bu yazımıza girin ve videoyu izleyerek gül yapımını öğrenin’bknz.

Pembe bebek patik örneği
Pembe bebek patik örneği

Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir