Tığ İşi Salon Takımları


Tığ işi salon takımları ile evinizin salonunu adeta yeni baştan yaratabilirsiniz. Evinizin dekoruna katkı sağlayan salon vitrin takımları en güzel aksesuar tercihleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Odanızı daha da şık hale getiren dantel salon takımları mükemmel bir görünüm sağlamaktadır. Sadece salon için değil aynı zamanda da diğer odalarınızda yatak odalarında, mutfakta ve oturma odasında da bu tarz dantelleri kullanabilirsiniz.

Tığ işi dantel salon takımları sadece tek bir modelde değil birbirinden şekilli örnekler ile tasarlanır. Hazır olarak satın alınan tığ işi salon takımı örnekleri siz de kendiniz evde yapabilirsiniz. Tığ oyası salon takımları için tercih edilen örnekler arasında daha çok dolgu ile beraber yapılmış çeşitli çiçek figürleri ve diğer farklı desenler kullanılmaktadır. Özellikle genç kızların çeyizleri için hazırlanan bu oyalar annelerin ve büyükannelerin tek tek el emeği ile hazırladıkları çeyizlik eşyalar içerisindedir.

El işi salon takımları içerisinde sadece peçete modelleri akla gelmemeli ayrıca masa üzerinde kullanılan tığ oyası masa örtüleri de salonların gözde eşyaları içerisinde. El işi vitrin takımları arasında bardak altlığı modelleri de önemli ayrıntılar arasında gelmektedir. İşte sizler için hazırladığımız en güzel dekoratif salon takımları aşağıda ki galerimizde yer almaktadır.


Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonu İçin En Dekoratif Gümüş Aksesuarlar başlıklı makalemizde en güzel gümüş ev aksesuarları, gümüş aksesuar modelleri ve gümüş ev aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
salon takımı modelleri tig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir