Tığ İşi Patik Yapılışı Nasıl Olur? Kolay Bebek Patik Yapımı Videolu


Tığ işi patik yapılışı nasıl olur? diye merak eden hanımlara özel bu güzel anlatımı ve videoyu yayınlamak istiyorum. Tığ işi bebek patik yapılışı ile bebeklerin ayaklarını sıcacık tutabilir ve şirin örnekleri ile kıyafetlerini kombinleyebilirsiniz. Özellikle kış aylarında bebek patik örnekleri için arama çalışmaları başlamaktadır. Ama siz henüz kış gelmeden bu örnekleri yaparak hazır edebilirsiniz. Tığ ile patik yapımı sayesinde siz de bu kolay örneği bir çırpıta yapabilirsiniz.

Tığ ile patik yapılışı aşağıdaki videoyu izleyerek bu örneğin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Siz de en güzel örnek motifler ile patik örnekleri yaparak dolabınızı örgü açısından zenginleştirebilirsiniz. Tığ ile patik yapımı videolu anlatım olarak direk gösterildiğinde bu işe yeni başlayanlarda dahil bu örneği muhtemelen yapacaktır.

Bebek patik tığ işi modelleri olarak farklı bir çok desen kullanılabilir. Patik bağcığı içinde çeşitli modeller vardır. İster ponponlu bir bağcık yapabilir, isterseniz kurdele kullanabilir ya da fiyonklu bir bağcık örneği de yaparak patiği tamamlayabilirsiniz. Genelde kız çocuğu patik örneği için üzerinde boncuklar ve dantel motifleri tercih edilirken, erkek çocuk patik örnekleri yapılırken ise daha sade örgüler kullanılmaktadır.

Kız bebek örnek patik modeli yapımı konulu yazımızı siz de inceleyebilir hemen videoyu açarak bu örgüyü kısa sürede tamamlayabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örme Tığ İşi Yelek Örnekleri - Bayanlara ve Çocuklara başlıklı makalemizde örgü yelek modelleri, tığ işi örgü çocuk yelekleri ve tığ işi yelek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir