Tığ İşi Örgü Küpe Modelleri – 15 Tane Şık Örgü Küpe Örnekleri

Tığ işi örgü küpe modelleri modaya ilgi duyan ve altın, gümüş gibi takılar yerine daha etnik olan örgü küpe modelleri sizinde tercihiniz olabilir. Daha önceden yaptığınız ve kullanmadığınız oyaları direk takı haline getirebilir ve kulağınıza örgü küpeler yapabilirsiniz. Güzel bir yöntem olan bu örgü küpe örnekleri son zamanlarda oldukça ilgi çekmektedir.

El işi küpe modelleri basit teknikler ve kolay örgü örnekleri ile yapılabilir. Detaylı bir araştırma sonucunda tam olarak 20 tane küpe örneğini siz örgü sevenler ile paylaşmak istiyorum. Zaten bu örnekleri gören herkes örgüye de sıcak bakacaktır.

Tığ işi küpe örnekleri üzerinde isterseniz boncukları, pulları ya da taşları kullanabilirsiniz. Sadece ucuna hazır olarak alacağınız kancalar takarak siz de özgün tasarım küpelerin sahibi olabilirsiniz.

Tığ İşi Küpe Örnek Fikirleri

Tığ işi küpe örnek fikirler arasında yer alan sizlere güzel bir önerim olacak. Daha önceden çok moda olan halka küpeler günümüzde o kadar da popüler değildir. Sizinde benim gibi farklı boyutlarda halka küpeleriniz varsa direk üzerine tığ işi ile bir oya yaparak ortaya farklı bir tasarım çıkarabilirsiniz.

Farklı bir çok siteden bulup sizler için hazırladığım bu özel örgü küpe örnekleri ve modelleri yer alan galerimi hemen inceleyin ve bu yeni fikirleri siz de değerlendirin.


Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Marul Örneği Yapımı - Resimli Marul Motifi başlıklı makalemizde iğne oyası marul örneği, marul motifi yapılışı ve marul örneği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir