Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri – Moda Örgü El İşi Çantalar


Tığ işi örgü çanta modelleri kadınların kıyafetleri üzerinde kullandıkları aksesuarlar arasında oldukça değerli parçalardır. Hobi ve dekorasyon olarak sizler için bu güzel hobileri hazırlayarak bugün ki yazımızda tığ işi çanta modelleri konusuna değinmek ve en güzel örnekleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kıyafetlerime uygun çantaları arıyorum fakat bulamıyorum diyorsanız işte size kendi el emeğiniz ile yapıp kullanabileceğiniz örgü çanta örnekleri!

Tığ ile çanta modelleri en fazla tercih edilen çantalar arasında gelmektedir. Kadınlar arasında popüler olan bu örgü işlerini siz de değerlendirip hemen elinize bir tığ ve ip alın. El örgüsü çantalar arasında o kadar farklı motiflere ve desenlere sahip ürünler var ki siz de bunları gördüğünüzde şaşıracak ve hayranlıkla bakacaksınız.

Tığ işi sırt çantası modelleri arasında farklı desenlerin kullanıldığı bir çok model yer almaktadır. Aynı zamanda kol çantası, el çantası, cüzdan, çocuk çantaları da bu tığ işi örgü çantalar ile yaparak bu kategoriye dahil edebilirsiniz.

Örgü sırt çantası modelleri özellikle çocuklu bayanların tercihi olmaktadır. Kadınlar hem çocukla ilgilenirken hem de kolunda çantayı tutması zor olmakta hem de sırt çantaları daha fazla alan sunduğu için çocuklu bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Siz de bu tarz el örgüsü çanta modelleri yaparak keyifle kullanıp kıyafetlerle kombin yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Kazak ve Hırka Örgü Modelleri Yapılışları başlıklı makalemizde hırka örnekleri, kazak örgü örnekleri ve örgü hırka modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir