Tığ İşi Dantel Perde Modelleri


Tığ işi dantel perde modelleri ile evinizde ki şıklığı iki kat artırabilir ve evlerinize yepyeni perde dekorasyonları ile tarz katabilirsiniz. Evlerin çok eski yıllardan beri favorisi olan dantel perde modelleri ile şahane tasarımlar yaratabilir ve çeyizlere bu örnekleri yaparak evinizde dantel dünyası yaratabilirsiniz. Son zamanlarda hem kıyafetlerde olsun hem de mobilya seçimlerinde geriye dönüşler yaşanmakta ve ev dizaynında tığ işi perde modelleri kullanılmaktadır.

Tığ işi mutfak perde modelleri üzerinde kullanılan çiçekler ve diğer desenler mutfağın görünümüne farklı bir dizayn getirerek mutfak ambiansını bir anda değiştirmektedir. En güzel dantel perde modelleri olarak düzenlediğimiz galerimizden birbirinden güzel modelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Annelerimizin ve büyüklerimizin yaptığı bu özel tığ oyası perde modelleri için siz de birbirinden farklı modelleri değerlendirebilirsiniz.

Dantel mutfak perde modelleri uçlarında ise saçaklar ve boncukları kullanabilirsiniz. Mutfak tığ işi perde modellerine ek olarak peçeteler, buzdolabı örtüleri ve masa örtüleri de dizayna ek olarak kullanılabilir. Bu muhteşem ve birbirinden hoş tasarımlar arasında yer alan tığ oyası perde modelleri ayrı ayrı motiflerin birleşimi ile de oluşturulmaktadır. Dantel perde modelleri için kullanacağınız motifleri ise farklı desenler ile kullanabilir ve evinizin harika bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız hoş tığ oyası perde modelleri galerimizde yer alıyor. Kızların çeyizlerini artık hazırlama vakti geldi öyle değil mi?


Bir önceki yazımız olan En Güzel İğne Oyası Salon Takımı Modelleri başlıklı makalemizde iğne oyası, iğne oyası modelleri ve iğne oyası salon takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir