Tığ İle Güzel El İşleri

Tığ ile güzel el işleri çeyiz hazırlıkları yapan ya da başlayan kızların en çok merak ettiği özel galerimizden oluşmaktadır. Eğer sizinde yakın zamanda düğününüz varsa ya da evlenme çağına geldiyseniz mutlaka bu özel tığ işi örnekleri değerlendirin. Gelinler için tığ işi gelin şalları olmazsa olmazlar arasında gelmektedir. Ayrıca tığ işi patik modelleri çeyizlik bohçaların içerisinde olması gereken tasarımlar arasında gelmektedir.

Tığ işi havlu kenarı modelleri çeşitli havlu desenlerine uygun renklerde yapılarak havlulara dikilmektedir. Ev dekorasyonu için yapılan tığ işi örnekler ile siz de sevdiklerinize renkli tasarımlar yapabilirsiniz.

Yatak odası komodin danteli ve diğer salon, oturma odası, mutfak ve antre bölümleri için ayrı ayrı tığ işi peçete örnekleri yapılabilir. Yemek odası için yemek masası tığ işi masa örtüsü hem kare masalar için hem de oval masalar için farklı boyutlarda tasarlanabilir.

Tığ işi ev aksesuar ürünleri de yapılarak ev gezmelerinde, hayırlı olsuna ya da çeyiz hediyeliklerinde tercih edilebilir. Tığ işi ile yapılan pasta servis tabakları, aksesuar saklama kutusu, sepetler, cepli örgü aparatları, laptop kılıfları, abajurlar, duvar dekorasyon ürünleri gibi çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Evinizde kendi el emeğiniz ile yaptığınız ürünleri kullanmak istiyorsanız kesinlikle size önerdiğimiz bu ürünleri yapabilir ve gün geçmeden tasarım haline dönüştürebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2017 En Güzel Tığ Oyaları başlıklı makalemizde tığ işi örnekler, tığ oyası modelleri ve tığ oyası motifler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir