Tepe Home Yemek Odası Modelleri

Tepe Home yemek odası modelleri ile siz de yemek odalarınızı istediğiniz mobilyalar ile döşeyebilir ve evinizin odalarına dekoratif hava sağlayabilirsiniz. Evlerin kesinlikle olmazsa olmazı olan yemek odası takımları farklı boyut ve desenleri ile her zevke hitap ediyor. Dekoratif yemek odası takımları arasında farklı boyutlarda ki masa, sandalyeler, konsol, komodin ve gümüşlük gibi seçenekler yer almaktadır.

Yemek odası modelleri özel tasarımları ile markadan markaya da farklılık göstermekte ve farklı parçalar ile kombin yapılmaktadır.

Tepe Home Yemek Odaları

Tepe home yemek odası takımları tam olarak 12 adet farklı konsepten oluşmaktadır. Sportif yemek odası takımı arayanlar muhakkak bu markanın özel tasarımı olan Polo yemek odası takımı önceden bakılarak değerlendirilmeli ve ardından başka markalar araştırılmalıdır.

Tepe Home Theresa yemek odası içerisinde gümüşlük, büyüyebilen yemek masası, konsol, konsol aynası ve sandalyeler bulunmaktadır. Theresa yemek odası fiyatı ise yaklaşık olarak 7.000 TL civarındadır. İsterseniz markanın ürünlerini kendi web sitesinden satın alarak bir hafta içerisinde elinie ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Arlex yemek odası takımı ise ahşap renginden dizayn edilmiş özel bir tasarım ürünüdür. Dikdörtgen sehpa, köşe sehpa, gümüşlük, tv üst modülü, tv alt modülü, büyüyebilir yemek masası ve konsol seçenekleri bulunmaktadır. Hepsi farklı fiyat ile sunulan bu tasarımlardan siz de istediğiniz ölçüde alabilir ve dekoratif yemek odası takımları arasından en beğendiğinizi seçebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan En Lüks Yemek Odası Takımları başlıklı makalemizde lüks yemek odası, yemek odaları ve yemek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir