Son Model Örgü Bayan Yelekleri

Son model örgü bayan yelekleri arasında yer alan birbirinden güzel yelek tasarımları ile siz de kendinize ya da kız çocuklarına güzel yelek örnekleri yapabilirsiniz. Birbirinden güzel yeleklere sahip olan galerimize ayrıca örgü bayan yelek modeli video ile bilgi vermek istiyoruz. Anlatımlı olarak yer alan bu Türkçe video ile siz de örgü işini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bayan örgü yelekleri içerisinde fikir sahibi olabilmeniz için birbirinden farklı örnekleri kullandım. Yani sizin için internetten araştırarak en özel örnekleri sizlere ulaştırıyorum.

2017 örgü bayan yelek modelleri arasından araştırdığım bu örnekler günümüz modasına oldukça uygundur. Özellikle kış aylarında sırtımızdan eksik etmediğimiz örgü yelekleri şimdiden örmeye başlamalı ve soğuk havalarda yine sırtımıza geçirebiliriz. Eski yıllardan beri yapılan bu örnekleri siz de kısa sürede bitirerek giyebilirsiniz. Çeyizlik yelek modelleri olarak da kullanılan bu yelekleri isterseniz çeyiziniz için saklayabilirsiniz.

Daha önceden yayınladığım ve oldukça ilgi gören örgü bayan yelek modelleri için yazının üzerine tıklayarak bağlantıya ulaşabilirsiniz.

Bayan örgü yelek örnekleri farklı tığ işleri ya da şiş işi ile yapılabilir. Farklı renkte ki ipler kullanılabilir. Örgü bayan yelekleri son model tasarımları ve üzerinde ki süslemeler ve düğme seçimleri ile galerimizde yer almaktadır.

Aşağıda ki videoda ise kolay tığ işi bayan örgü yelek modeli bulunmaktadır. Üzerinde çarpı şeklinde desenlerin tasarlandığı bu tığ işi örgüyü siz de videoya bakarak öğrenebilir ve bu güzel örneği tasarlayarak istediğiniz zaman giyebilirsiniz. Özellikle tığ işe yapılan bu örneği bebek örgü giysi modelleri ya da örgü bebek battaniyesi olarak da yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan En Güzel Etamin ve Kanaviçe Örnekleri başlıklı makalemizde en güzel etamin işleri, etamin işi örnekler ve etamin ve kanaviçe örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir