Şok Aktüel: 28 Haziran – 4 Temmuz 2017 Katalog

Şok aktüel 28 Haziran – 4 Temmuz 2017 katalog ürünleri içerisinde bu hafta Şok markette 28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında gelen ürünler yayınlandı. Şok indirimli ürünleri ile bu hafta müşterilerini bekliyor. 28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında ki tüm indirimli ürünleri aşağıdaki katalogdan görebilirsiniz.

Şok aktüel 28 Haziran 2017 ürünleri içerisinde öne çıkanlar arasında 3 kademeli Sinbo mikser bulunuyor. 2 yıl garantili olarak sunulan bu harika ürün mutfağınızın baş köşesini kaplayacak. Bay ve bayanlar için keten ayakkabı seçenekleri ve ne alırsan 1 TL reyonu ile bir çok mutfak ürününü satın alabilirsiniz.

Alo sıvı deterjan ise 25 TL ve üzeri alışverişlerde sadece 14,00 TL. Bu hafta Şok market indirimleri içerisinde dana kıyma 500 gram 17,50 TL iken Dana kuşbaşı 500 gram sadece 19,50 TL’dir. Elseve şampuan çeşitleri ise 2’li alımlarda teki sadece 11,75 TL’dir. Sleepy sensitive ıslak havlu ise 4×70 yaprak 7,95 TL yerine 6,95 TL’dir.

Siz de Şok aktüel ürünleri için bizi takip ederek en yeni indirimleri ve haftanın en yeni fırsatlarını görebilirsiniz. Harika ürünlerin yer aldığı katalogda siz de aradığınız ürünleri her hafta takip ederek satın alabilir ve fırsatları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Galeride bu haftanın en uygun ürünleri sizler için özel olarak araştırılarak alınmıştır. Şok market öne çıkan ürünleri ise aşağıda görebilirsiniz.

Şok elseve şampuan
Şok elseve şampuan

Loreal markasının en güzel şampuanları içerisinde yer alan Elseve serisinden siz de istediğiniz özellikteki şampuanı 2’li alımlarda sadece 11,75 TL’ye satın alabilirsiniz.

Şok ne alırsan 1 TL
Şok ne alırsan 1 TL

Ne alırsan 1 TL kampanyası yapan Şok market indirimleri arasında mutfak gereçleri yer almaktadır. Siz de ihtiyacınıza uygun olarak kevgir, buzluk, tuzluk ve diğer ürünleri adeti 1 TL’den satın alabilirsiniz.

Şok sinbo mikser
Şok sinbo mikser

Pasta ve diğer çırpılarak yapılan kurabiyelerin, pastaların ve mutfakların vazgeçilmezi mikser Sinbo markasının özel üretimi 3 kademeli ve 2 yıl garantisi bulunan mikseri bu hafta Şok markette.


Bir önceki yazımız olan Şok Aktüel : 21-27 Haziran 2017 Katalog başlıklı makalemizde şok 21 haziran, şok 21 haziran 2017 ve şok aktüel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir