Şok Aktüel : 21-27 Haziran 2017 Katalog

Şok Aktüel : 21-27 Haziran 2017 Katalog ürünleri arasında yine muhteşem ve birbirinden güzel ürünler bulunuyor. Şok aktüel 21 Haziran katalog ürünleri haftanın fırsatları ile 27 Haziran tarihine kadar devam ediyor.

‘Şok yeterde artar’ sloganı ile Şok market bu hafta da yıldız ürünleri ile müşterilerine çeşitli ürünler sunuyor. Ramazan bayramı telaşı ile herkes marketlere ve özellikle indirimli ürünlere yöneliyor. Siz de bu hafta akraba ziyaretlerine eliniz boş gitmemek için indirimde olan Şok aktüel çikolatalardan alabilirsiniz.

Şok aktüel 21 Haziran tarihinden itibaren Ülker buklet fındık krema çikolata sadece 9,75 TL’ye bayram alışverişleriniz için sizi bekliyor. Diğer uygun fiyatlı çikolatalar arasında Çağla Madlen çikolata bulunuyor. Madlen çikolata 6,75 TL’ye çok uygun fiyatlarda sunuluyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise Sek tost kaşar peyniri ise sadece ve sadece 10,00 TL.

Diğer çikolata çeşitleri için siz de aşağıdaki galerimizden Şok market 21 haziran katolog ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki Şok 21 Haziran katalog tamamen sitemizde bilgilendirme amacı taşımaktadır. Siz de bu katalogdan mağazanın en yeni ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Şok kumsal tencere tava takımları
Şok kumsal tencere tava takımları

Bu hafta Şok 21 Haziran 2017 ürünleri arasında bu harika Granit tencere ve tava takımlarına çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 26 cm çapında ki kızartmalar için Granit tava sadece 19,90 TL’ye, 18 cm olan tava 12,90 TL ve derin tencere ile karnıyarık tenceresi ise 29,9o TL’ye.

Şok aktüel bayan terlik ve yazlık elbise
Şok aktüel bayan terlik ve yazlık elbise

Deniz mevsimi açıldı ve yazlık kıyafetler ve terlikler ortaya çıktı! Siz de sıcak yaz günlerinde rahat etmek için bay, bayan ve çocuk terlik seçeneklerini sadece 9,95 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca yazlık elbise çeşitleri ise yine çok uygun 9,95 TL’ye hemen alınabilir. Şok aktüel 21 haziran haftanın fırsatları için yukarıdaki kataloğu inceleyin.


Bir önceki yazımız olan A101 Aktüel : 24-30 Haziran 2017 Haftanın Yıldızları başlıklı makalemizde A101 30 Haziran indirim, a101 aktüel ve A101 aktüel 30 haziran hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir