Sık İğne Yelek Örneği Resimli – Sık İğne İle Motifli Bayan Yelek Yapımı

Sık İğne İle Motifli Bayan Yelek Yapımı

Sık iğne yelek örneği resimli olarak paylaştığımız bu yazıda detaylı bir şekilde görülmektedir. En güzel motiflerin bir araya getirildiği bu örnekle siz de kendinize bu gösterişli sık iğne ile motifli yeleği yapıp giyebilirsiniz. Yapımı oldukça zor olan bu örnek uzun bir zaman ve emek alabilir fakat yapıldığında oldukça yüksek rakamlara da satılabilir.

Sık iğne ile motifli yelek yapımı için biraz fazla zamanınızın olması ve sabırla yapmak önemli bir artı oluşturmaktadır. Sık iğne nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıdaki tırnak içerisinde ki bağlantıya tıklayabilir ve bu tekniğin kelime anlamını da görebilirsiniz.

Sık iğne örgü modelleri konulu yazı için hemen yazıya tıklayınız.’bknz.

Sık iğne yelek örneği gibi elbiseler üzerinde, takılarda, şallarda, masa örtülerinde ve kısaca tüm tekstil ürünlerinde bu örgü tekniği kullanılabilir. Resimlerde tam olarak ayrıntı olmasa da sizlere bu tekniğin nasıl yapıldığı konusunda bilgi vermektedir. Ya da sık iğne tekniği ile yelek örneği daha önce yapmış olanlar ya da bu örneği farklı aksesuarlarda kullananlar yazımızdan feyz alarak kendi özgün tasarımlarını yapabilecekler.

Sık iğne yelek motif Örnekleri
Sık iğne yelek motif Örnekleri
Sık iğne yelek motifleri
Sık iğne yelek motifleri
Sık iğne ile yelek yapımı
Sık iğne ile yelek yapımı
Sık iğne ile yelek motifleri yapılışı
Sık iğne ile yelek motifleri yapılışı
Motifli sık iğne yelek örneği modeli
Motifli sık iğne yelek örneği modeli
Sık iğne ile yelek örneği
Sık iğne ile yelek örneği

Bir önceki yazımız olan Örgü Aksesuar Modelleri İle Ev Dekoru! başlıklı makalemizde aksesuar modelleri örgü, dantel ev aksesuarı ve örgü aksesuar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir