Sarma Perde Modelleri – Stor Perdeler


Sarma perde modelleri bildiğiniz stor perdelere Türkçe karşılığı olarak verilen yeni bir isimdir. Yabancı kelimelerden dilimize karşılık olarak verilen sarma perdeler özellikle son yıllarda evleri ve iş yerlerini daha modern hale getirmiş dizaynlardan oluşmuştur.

Siz de ilham veren bu şahane perde modellerini evinizde ya da ofisinizin pencerelerinde kullanabilirsiniz. Dekorasyon fikirleri arasında yer alan bu perde örnekleri ile hem işlevsel hem de kullanışlı perdelere sahip olabilirsiniz. Evinizin dekorunu yeni baştan yaratmak ve odalarınızda rengarenk bir hava estirmek istiyorsanız işte sizlere en hoş renklerde ki sarma perde modelleri.

Sevdikleriniz ile beraber vakit geçirirken evinizin dekoru ve rahatlığı da bu anlamda çok büyük önem taşımaktadır. Doğru renkler ve mobilyalar ile döşenen bir ev hem gelen misafirleriniz için dikkat çekicidir hem de sizin huzur bulmanız için önemlidir. Dekorasyon konusunda ise perdeler kuşkusuz en çok göze çarpan kısımlardır. Modern perde modelleri arasından seçim yapmak isteyenler sizlere önerdiğimiz bu tasarımları tek tek inceleyebilirsiniz.

Zebra çiçekli stor sarma perde
Zebra çiçekli stor sarma perde

Rosa zebra stor perde modeli 100 x 200 cm boyutunda güneş ışığını engelleyen şık ve çiçekli bir tasarıma sahiptir. Koçtaş mağazasında bulunan sarma perde adeti 154,90 TL olarak satışa sunulmaktadır. Salon, oturma odası ya da yatak odası için uygun bir modeldir.

Pliseli kelebek stor sarma zebra perde modeli
Pliseli kelebek stor sarma zebra perde modeli

Üzerinde kelebek desenlerinin yer aldığı stor zebra perde modeli pliselidir. En küçük boyu 99 TL en büyüğü ise 189 TL olan zebra perde modelleri aşağıdaki boyutlarda satışa sunulmaktadır.

60×200 cm,
80×200 cm,
100x200cm,
120×200 cm ve
140×200 cm seçenekleri bulunmaktadır.

Pliseli gold rengi zebra stor perde
Pliseli gold rengi zebra stor perde

Gold pliseli zebra stor perde 60 x 200 cm boyutunda ve 69,99 TL’ye sunulmaktadır. Zincirli mekanizması bulunan perde ortamda hem güneşlik hem de tül perde yerine kullanılmaktadır. İki işlevi de aynı anda sağlayan stor perde modeli portray ile duvara basit bir şekilde monte edilmektedir. Çocuk güvenlik kiti de bulunmaktadır.

Şirinler Taç stor perde modeli
Şirinler Taç stor perde modeli

Taç şirinler stor perde modeli üzerinde ki şirinler karakterleri ile hem erkek çocuk odaları hem de kız çocuk odaları için uygundur. Çocuk odası stor perde modelleri arasında en güzellerden bir tanesi olan bu modelin boyutları 150 x 200 cm’dir. Perde fiyatı ise 109 TL olarak Koçtaş’ta satılmaktadır.


Bir önceki yazımız olan En Yeni 2018 Kanaviçe Örnekleri başlıklı makalemizde çeyizlik kanaviçe örnekleri, kanaviçe modelleri ve kanaviçe örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir