Salon İçin Asma Tavan Örnekleri


Ev ve farklı mekanlarda kullanılan asma tavanlar aslında genelde büyük mekanlarda kullanılır inanışı tamamen yanlıştır. Salon asma tavan modellerinde kullanılan bu farklı uygulamalar en moda renkleri ve desenleri ile sizler için galerimizde mevcuttur. Ev dekorasyonunda en önemli olan ve ortak mekan olarak evin tüm bireylerinin kullandığı salon dekorasyonu parçası içerisinde tavan dekoru da bulunmaktadır. Genellikle yanlış bir düşünce daha vardır ki asma tavan kullanıldığında odanın basık olabileceğidir. Fakat ortam aynalar kullanılarak geniş ve görkemli görünebilir. Ayrıca asma tavan dekoru için spot aydınlatma ya da farklı aydınlatma seçenekleri bulunmaktadır.

Asma tavan örnekleri arasında farklı stiller ve eşyalarınıza uygun modelleri düşünebilirsiniz. Asma tavanlarda girintili bölümlerin kullanıldığı modeller küçük salonlarda ya da büyük salon dekorlarında kullanılabilir. Dekorun en önemli parçaları arasında bulunan salon dekorasyonu için mobilya modelleri konusunda bizden fikir alabilirsiniz. Dekorun beğenilen en yeni modası ve ev, ofis gibi mekanların en önemli parçaları sizler için galerimizde.

Salon asma tavan modelleri kullanılırken salonun ebatları oldukça önem taşımaktadır. Kare, dikdörtgen ya da farklı şekilli salonlar için farklı konseptler yaratılarak özgün tasarımlar ortaya çıkarılabilir. Yukarıda ki galerimizde asma tavan örneği olarak farklı farklı tasarımlar yer almaktadır. Mobilyalar ile uyum sağlayan asma tavanlar son yılların en gözde dekorları içerisinde evleri süslemektedir.


Bir önceki yazımız olan Son Moda Salon Dekorasyonu başlıklı makalemizde dekorasyon, hobi salon dekorasyonu ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir