Resimli Makrome Örgü Çiçek Modeli Yapımı – Boncuklu Makrome Çiçek

Resimli makrome örgü çiçek modeli yapımı ile siz de bileklik, kolye ve kemer gibi farklı aksesuarlar yapabilirsiniz. Makrome örgü ile çiçek yaparak siz de bu harika motifi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Makrome ile çiçek yapımı bu teknik için sadece bir örnektir. Daha güzel ve farklı örnekler içeren bu teknik ile daha nice takılar ve aksesuarlar yapılabilir. Sizleri yeri geldikçe makrome ile yapılan en güzel örnekleri resimli olarak göstererek paylaşacağım.

Makrome örgü modelleri ile hanımlar para kazanarak bu tekniği iş haline getirmişlerdir. Sizde evlerinizi süslemek için ya da kıyafetlerinizle kullanmak için takılar ve aksesuarlar yapabilirsiniz. Makrome ile çanta modelleri de bunlar arasında en çok ragbet gören ve bilinen parçalar arasındadır.

Örgü makrome çiçek modeli yapımı için aşağıdaki galerimizde tek tek resimli olarak adımları gösterilmektedir. Siz de bu çiçek motif örneğini farklı renkteki makrome ipi ve boncuklar ile süsleyebilirsiniz. Boncuklu makrome çiçek için çiçek motifi yapıldıktan sonra üzerine ayrıca yapıştırma olarak yapılabilir ya da direk makrome örerken boncukları ipe geçirerek istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.

En güzel motiflerin yer aldığı internet sitemizde siz de istediğiniz kategorilerde örgü ve el işleri ürünleri inceleyebilir ve ev dekorasyonu konusunda bizlerden örnekler alabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir