Resimli Bayan Patik Modelleri ve Örnekleri

Resimli bayan patik modelleri ve örnekleri örgü seven hanımlar için bir araya getirdiğimiz en güzel ve yararlı paylaşımlar arasında gelmektedir. Örgü patik modelleri özellikle genç kızların çeyizleri için tercih edilen şık ve zarif modelleri içermektedir.

Bayan patik örnekleri oldukça kullanışlı ve aynı zamanda da kıyafetlerinizle beraber şıklığınızı tamamlayan unsurlar arasında gelmektedir.

Tunus örgü bayan patik modelleri olarak hazırladığımız galerimizi yazıya tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.’bknz.

Tığ işi bayan patik modelleri en şık örgü örnekleri ile hanımların ilgisini çekerken diğer örgü teknikleri ile de bir çok farklı model elde edilmektedir.

Şiş işi bayan patik modelleri arasında da şiş ile örülen ve birbirinden hoş tasarımlar mevcuttur. Örgü bayan patik örnekleri yapmak isteyen hanımlar her örgü çeşidi ve her renk her süsleme ile patikleri yapabilirsiniz. Ayrıca direk örneği yapmak isteyenler ve örgü patik örneği arayanlar için güzel bir video paylaşmak istiyorum.

Hem galeride ki bayan örme patik örnekleri hem de videoda ki örneği hemen incelemeye ne dersiniz?


Bir önceki yazımız olan Mevsimlik Bebek Hırkası Yapımı Video İzle başlıklı makalemizde Anlatımlı bebek hırka örneği, bebek örgü hırka yapımı ve örgü bebek hırkası yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir