Ponpon Yapılış Modelleri ve Ponpon Örnekleri


Ponpon yapılış modelleri ve ponpon örnekleri ile hem kolay hem de güzel ponponlar bulabilirsiniz. Ponpon yapımı ile bir çok çalışmayı süsleyerek renklendirebilirsiniz. Ponpon yapılış örnekleri arasında çeşitli renklerde farklı örnekler yapılabilmektedir.Bugünde sizlere özel ponpon çeşitleri olarak bazı örnekler vermek isiyorum.

İpten ponpon yapımı ile bebeklerin örgü kıyafetlerini süsleyebilir, battaniye, paspas ya da bir oyuncak yapımı için ponponlardan yararlanılabilir. Ponpon halı modelleri olarak çok harika örnekler meydana gelmiştir. Örgü ponpon yapımı için gerekli malzemeler arasında ip, makas gelmektedir.

İpten ponpon nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız galerimizde ki örneklere bakarak siz de nasıl ve neler yapılabileceğini görebilirsiniz. Ponpon banyo paspası yaparak banyo dekorunu özel hale getirebilirsiniz. Ya da bir peluş ponponlu oyuncak ile evinizde aksesuar olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Ponpon modelleri arasında rengarenk iplerden örnekler verilmektedir. İster bebeğinize sıcacık bir battaniye yapın isterseniz bir kardan adam yaparak yılbaşı ağacınızı ponpon örnekleri ile süsleyin.


Bir önceki yazımız olan Anlatımlı Resimli Makrome Örgü Yapımı - Makrome Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde anlatımlı makrome yapılışı, Makrome örgü yapımı ve makrome saç örgüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir