Penye İplik İle Harika Örgü Modelleri – Spagetti İpinden El İşleri


Penye iplikle örgü modelleri ile siz de en güzel çantaları, ev aksesuarlarını, sepetleri ve şapka gibi kıyafetlerinizi tamamlayan kombinleri yapabilirsiniz. Son yılların modası olan bu iplik türü ile binlerce şey yapabilirsiniz.

Bayanların en çok sevdiği örgü modelleri arasında son yıllarda favori olan bu örgü stili daha farklı ürünleri ortaya çıkarmak için oldukça güzel bir alternatiftir.

Penye ipten sepet modelleri özellikle ilgi çeken ve ev aksesuarı olarak işlevsel bir üründür. Penye ipten çanta modelleri arasında ise sırt çantaları, torba çantalar, kol çantaları gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Siz de bu güzel ürünleri yaparak hem sevdiklerinize armağan edebilir hem de bu ürünleri satarak para kazanabilirsiniz.

Örgü dekoratif sepetler masa üstlerinde ya da banyo da içerisine sabun gibi malzemeleri koyarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hanımlar penye ipten kolye ve diğer takı ürünlerini de yapabilir. Kalın olan bu penye ipler ördüğünüz her yelek gibi kıyafetlerde oldukça hoş durmaktadır. Spagetti örgü ipi olarak da bilinen bu iplerden siz de farklı bir çok ürün yapabilirsiniz.

Penye iplik paspas modelleri özellikle ev içerisinde her odada kullanılabilir. Çocuk odaları için renkli paspaslar örebilir ve üzerinde çeşitli karakterleri kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki özel videoda iki renkli penye ipten saplı sepet örneğini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Mor ve pembe renklerden oluşan bu örgü sepet penye ip ile yapıldığında harika bir tasarım ortaya çıkarmıştır. Bizi takip ederek daha nice örneklere ve el işlerine ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Birbirinden Güzel Kendin Yap Projeleri başlıklı makalemizde ev aksesuar kendin yap, kendin yap ve kendin yap fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
örgü ipinden takılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir