Örnekli El İşi Örgü Etek Modelleri – Tığ İşi Mini Etekler

Örnekli el işi örgü etek modelleri ile örgü seven hanımlar bu güzel modelleri hem inceleyebilir hem de zaman kaybetmeden yapımına başlayabilir. Siz de ev hanımı iseniz ya da örgüye merak sardıysanız muhakkak dolabınızda bir tanede olsa örgü etek modeli bulunmalıdır.

Kısa örgü etek modelleri arasında farklı desenlere sahip uç danteller bulunan örgüler yer alırken uzun örgü etek örnekleri içerisinde de yine kısa modellerde kullanılan motifler yer almaktadır. Örgü etek yapılışı biraz zaman alsa da aslında diğer örgüler gibi öğrenildiğinde oldukça kolay ve pratiktir.

Daha keyifli ve üretken zamanlar geçirmek istiyorsanız mutlaka sizlere sunduğumuz müthiş hobileri inceleyin. Özellikle danteller ve örgüler arasından en sevdiklerinizi seçin ve hemen yapmaya başlayın. Diğer kazak ve hırkalarda olduğu gibi sadece sıklıkla kış aylarında değil örgü etek örnekleri genellikle yaz ayları için örülmektedir.

Yazlık örgü etek modelleri üzerinde genellikle tığ işi ile yapılan motifler bulunmaktadır. Örgü etek modeli olarak galerimizde yer alan etekleri mutlaka inceleyin. Etek örgü modeli olarak aslında sınırlı sayıda örnekler bulunmaktadır. Biz derinlemesine araştırma yaparak bayan örgü etek modelleri olarak en güzelleri sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle bu yılın plajlarını süsleyecek plaj örgü etek örnekleri de galerimizde bayanlar.


Bir önceki yazımız olan Örgü El İşi Bebek Yelek Modelleri - Çocuk Örgü İşleri başlıklı makalemizde bebek yelek örnekleri, el işi bebek yelek modelleri ve örgü bebek yelek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir