Örnek Antre ve Giriş Dekorasyonu


Örnek antre ve giriş dekorasyonu için siz de evinizin girişini kendi hayal gücünüz ile birleştirebileceğiniz birbirinden müthiş tasarımları hemen yazımızda görebilirsiniz. Evin dış kapısından diğer odalara bağlanan ve ilk girişte herkesin bir ön izlenim yaptığı kısım antredir. Nasıl ki salon, oturma odası, yatak odası gibi alanların dekorasyonuna önem veriyorsak aynı şekilde antre dekorasyonu içinde biraz çaba ve emek sarf etmemiz gerekiyor.

Örnek koridor dekorasyonu için farklı seçeneklerin sunarak sizlere en güzel dekoru bulabilmeniz için yardımcı olmaktayız. Siz de ferah ve içinizi rahatlatan bir antre dekorasyonu istiyorsanız daha sade renkleri ve daha az eşya kullanarak ortamı rahat bir havaya büründürebilirsiniz.

Dışarıdan eve ilk girişte içinize sıcaklık veren bir antre dekoru istiyorsanız o halde ufak aksesuarlar ile ortamı yaşanılır hale getirerek o sıcaklığı yaratabilirsiniz.

Antrede Çiçekler Açsın!

Eğer antre bölümü güneş alıyor ve çiçek yetiştirmeye uygun ise canlı çiçekleri dekoratif vazolar içerisine dikebilirsiniz. İsterseniz etrafına farklı kumaşlardan ya da dantel kumaşlardan fiyonk ya da süslemeler yapabilirsiniz.

Canlı çiçek yetiştirmeye uygun değilse o halde duvarınızda çiçekli duvar kağıtları kullanarak ortama canlılık katabilirsiniz. Işıklandırma için hem modern hem de şık olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Dekoratif antre mobilya modelleri

Antre dekoru mobilyaları
Antre dekoru mobilyaları
Antre giriş dekorasyonu örneği
Antre giriş dekorasyonu örneği
Modern antre giriş dekoru
Modern antre giriş dekoru
Etnik giriş antre dekorasyonu
Etnik giriş antre dekorasyonu
Örnek antre dekoru
Örnek antre dekoru
Sade antre dekorasyonu
Sade antre dekorasyonu
Şık geniş antre dekorasyonu
Şık geniş antre dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Ahşap Palet Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde ahşap palet dekor, ahşap palet dekorasyon ve dekoratif ahşap paletler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir