Örme Tığ İşi Yelek Örnekleri – Bayanlara ve Çocuklara

Örme tığ işi yelek örnekleri hem bu konuda usta olan hanımlara hem de örgüye yeni başlayan hanımlara özel olarak hazırlanmış örnekleri içermektedir. Tığ işi yelek örnekleri ile hazırladığım galeri de bebekler için örülmesi kolay modeller ve çocuklar için en güzel motifli örnekler bulunmaktadır. Özellikle boş zamanı bulunan ev hanımları sizlere bu güzel örnekleri tavsiye ediyorum.

Siz de bebek örgü yelek örneği arıyor ve bulamıyorsanız şuan tam yerindesiniz! Havaların serin olduğu yaz akşamlarında, çocuğunuz yataktan kalktığında her anne gibi bende çocuğuma yelek giydirmekteyim. Eğer siz de bebeğinizi korumak istiyorsanız mutlaka bu tığ işi örgü bebek yelekleri kullanın derim. Bebeğiniz yoksa bir yakınınıza bebek görme hediyesi olarak bu örgü işini yapabilir ve emek verilen bu ürünü her kullandığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Tığ ile bebek yelek örnekleri yapıldığında her zamanki özelliğini uzun seneler kaybetmediği için ikinci ya da üçüncü çocuklar içinde saklanarak kullanılabilir. Bebeğiniz büyüdüğünde dahi bu güzel giysileri saklayarak ona hatıra kalması için büyüdüğünde gösterebilirsiniz.

Çocuklar içinde müthiş farklı örneklerin yer aldığı galerimizde tığ işi örgü çocuk yelekleri bulunmaktadır. İsterseniz şapkası ve patiği ile beraber bir takım halinde de bu örnekleri yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir